جونیور براندائو: مربی عوض شد من هم به برزیل بازگشتم

براندائو درباره زمان حضورش در برزیل می‌گوید: روند خوبی داشتم تا اینکه مربی تیم عوض شد و کمتر توانستم در ترکیب قرار بگیرم؛ به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتم به برزیل برگردم....

به گزارش مدال،‌ جونیور براندائو ملقب به جونینیو که 24 ساله است در سال 2015در سری بی لیگ ایالتی ده گل در پانزده بازی زده اما بعد از آن درخششی نداشته تا اینکه در آوریل ۲۰۱۸ به تیم اتلتیکو‌گویانینزه در سری B پیوست و در ۱۸ مسابقه برای این تیم ۹ گل  زده .

درخشش او در این تیم باعث شد تا خیلی زود قراردادش تا سال ۲۰۲۰ تمدید شود، اما طبق نوشته برخی منابع خبری در آگوست همان سال  به تیم لودوگورتس بلغارستان پیوست تا بازی در تیم‌های اروپایی را تجربه کند. او ابتدا برای تیم  دوم به میدان رفت و سپس برای تیم اصلی  اما پس از تنها دو بازی در لیگ اروپا و بازی  نکردن در لیگ بلغارستان نتوانست نظر مساعد مربی را جلب کند و نیمکت‌نشین شد و به گویاس در سری برتر برزیل قرض داده شد.

او درباره زمان حضورش در این باشگاه می‌گوید: «برای اولین‌بار بود که از برزیل خارج می‌شدم و خیلی زود با محیط آشنا شدم. روند خوبی داشتم تا اینکه مربی تیم عوض شد و کمتر توانستم در ترکیب قرار بگیرم؛ به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتم به برزیل برگردم.»

جونیور از ژانویه 2019تا کنون در ۲۱ بازی برای گویاس  به میدان رفته و دو گل نیز به‌ثمر رسانده. شش بازی در سری آ، چهارده بازی در لیگ ایالتی و دو گل و دو بازی هم  در جام حذفی.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی گزینه موردنظر پرسپولیس با همبازیانش

 

تگ ها


جونیور براندائو اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال