جونیور در دو راهی پرسپولیس و تراکتورسازی

مهاجم مدنظر پرسپولیس با باشگاه تراکتورسازی نیز مذاکره خواهد کرد....

به گزارش مدال،اخبار دریافتی حاکی از آن است که علاوه بر باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال تراکتورسازی نیز خواهان جذب جونینینوی 24 ساله شده است.از این رو این بازیکن برزیلی باحضور در ایران، قرار است با مدیران هر دو باشگاه پشت میز مذاکره بنشیند.

گفتنی است که تراکتوری ها در حال حاضر در حال مذاکره با 4 مهاجم هستند تا از بین آنها دو بازیکن جذب کنند.

گفتنی است که جونیور فوتبالش را در سری B برزیل و باشگاه یوونتوس شروع کرده بود. جونینیو در دومین مسابقه‌ رسمی‌اش، 2 گل زد و در همان فصل یک هت‌تریک هم در کارنامه‌اش ثبت کرده بود. یپیرانگا، اسپورته، فروویاریا، نوووهامبورگو و پریماورا تیم‌های بعدی او بودند که در مجموع فقط یک گل زد. 

دو فصل قبل جونینیو در بهترین فصل فوتبالی‌اش، 5گل از 9 گل‌اش را با ضربه سر زده بود که توانایی ویژه او روی توپ‌های هوایی را نشان می‌دهد. 

براندائو در 18 مسابقه‌ای که در فصل 19-2018 پیراهن اتلتیکو‌گویانینزه را در سری B برزیل پوشید، 3 پاس‌گل داد و 9 گل هم زد. بهترین بازه گلزنی او از هفته ششم تا دهمِ همان فصل بود که 2 پاس گل داد و 6 گل زده بود. این مهاجمِ راست پا فصل قبل را در سری A برزیل و لیگ بلغارستان گذراند که در 21 بازی، فقط 2 گل زد. با پایان فصل، بازیکنی که در پنج فصل اخیر 9 باشگاه عوض کرد، در حال پیدا کردن تیم جدیدش است.

بیشتربخوانید:

تست پزشکی مخصوص پرسپولیسی ها برای جونیور

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران جونیور براندائو لیگ نوزدهم فوتبال ایران تیم فوتبال پرسپولیس باشگاه تراکتور تراکتور پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال