جوکوویچ: احساس پیری یا خستگی ندارم

مرد شماره یک تنیس جهان گفت: احساس پیری یا خستگی ندارم اما شرایط من با ۱۰ سال پیش متفاوت است....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، نواک جوکوویچ روز دوشنبه در ساحل برایتون ملبورن قدم زد و جام محبوب اوپن استرالیا را با خود حمل کرد. نواک روز یکشنبه نهمین عنوان قهرمانی اوپن استرالیا را کسب کرد تا میراث خود را در رود لاور آرنا گسترش دهد و قدم دیگری به سمت راجر فدرر و رافائل نادال بردارد.


جوکوویچ با برتری مقابل دنیل مدودف در فینال تنیس آزاد استرالیا ضمن کسب هجدهمین عنوان قهرمانی گرنداسلم، با ۳۱۰ هفته رنک یک جهان از راجر فدرر پیشی گرفت.

مرد شماره یک تنیس جهان، اظهار داشت: من از هر موفقیت حتی بیشتر از قبل لذت می برم چرا که می‌دانم هرچه زمان بیشتری می‌گذرد، سخت تر است که بتوانم جام بزرگ را بدست آورم. شما بازیکنان جوان جدیدی دارید که به اندازه شما تشنه قهرمانی هستند.

وی افزود: آنها در حال آمدن هستند و من، راجر و رافا را به چالش می کشند. ما در ۱۵ سال گذشته بیشتر بر اسلم‌ها تسلط داشته‌ایم.هدف بعدی جوکوویچ رسیدن و شکست رکورد ۲۰ عنوان قهرمانی راجر فدرر و رافائل نادال است‌.این تنیسور صربستانی خاطرنشان کرد: من احساس نمی‌کنم پیر یا خسته هستم یا چیزی شبیه به آن. اما می‌دانم از نظر زیست شناختی و واقع بینانه شرایط با ۱۰ سال پیش برای من متفاوت است.

وی افزود: من باید با برنامه‌ریزی دقیق تر و در زمان مناسب اوج بگیرم، بنابراین اسلم‌ها تورنمنت‌هایی هستند که می‌خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم.

بیشتر بخوانید:

برای دومین بار؛ نائومی اوساکا، فاتح اوپن استرالیا

جوکوویچ فاتح گرنداسلم مبلورن شد

 

 

تگ ها


نواک جوکوویچ تنیس تنیس