جوکوویچ طلای المپیک را هم می‌خواهد

مرد شماره یک تنیس جهان به آسانی توانست از سد حریف اسپانیایی خود بگذرد و به مرحله نیمه نهایی تنیس المپیک توکیو صعود کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از آن‌که در راند نخست رقابت‌های تنیس المپیک ۲۰۲۰، نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان موفق شد تا حریف اهل کشور بولیوی خود را به آسانی از پیش‌روی بردارد، در گام دوم به مصاف استراف از آلمان رفت و این حریف آلمانی هم نتوانست مقابل مرد شماره یک تنیس ایستادگی کند و در دو ست با نتیجه ۶-۳ و ۶-۴ بازی را به جوکوویچ واگذار کرد.

این تنیسور صربستانی امروز پس از دو روز استراحت، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف داویدویچ فوکینا از اسپانیا رفت که در شرایطی مشابه دیدار مرحله یک هشتم نهایی، نواک جوکوویچ  برای کسب پیروزی به دردسر نیفتاد و موفق شد تا با نتایج ۶-۳ و ۶-۱ حریف اسپانیایی خود را شکست بدهد و خود را به جمع چهار تنیسور برتر المپیک ۲۰۲۰ توکیو برساند.

حالا جوکوویچ برای قطعی کردن مدال خود در المپیک، باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف نیشیکوری ژاپنی برود که مرد شماره ۵ تنیس جهان است و البته از امتیاز میزبانی نیز برخوردار است؛ باید دید در این مسابقه در مرحله نیمه نهایی، رقابت میان جوکوویچ و نیشیکوری سرانجام به سود کدامیک به پایان خواهد رسید.

گفتنی است که نیشیکوری با استراحت در دور اول و سپس شکست حریفانی از عمان و کرواسی توانست خود را به جمع چهار تیم برتر در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ برساند.

تگ ها


نواک جوکوویچ تنیس المپیک ۲۰۲۰ توکیو تنیس