جوکوویچ: مخالف واکسن کرونا نیستم

نفر نخست رده‌بندی برترین تنیسورهای مرد جهان بر خلاف گفته قبلی‌اش اعلام کرد مخالف واکسن کرونا نیست....

به نوشته نیویورک تایمز،‌ این تنیسور صربستانی با تغییر مواضع قبلی‌اش در این مورد گفت: رسانه‌های خارجی گفت‌وگوی من با یک رسانه صربستانی  را به صورت دقیقی منتشر نکردند. این رسانه‌ها نوشتند که من مخالف واکسیناسیون هستم. مشکل من با واکسیناسیون این است که کسی من را مجبور می‌کند چیزی را در بدنم تزریق کنم. فقط چنین چیزی برای من قابل پذیرش نیست. من مخالف واکسن کرونا نیستم، زیرا چه کسی هستم که بخواهم در این مورد حرف بزنم. وقتی که متخصصان و کادر پزشکی هستند که جان مردم را در سراسر جهان نجات می‌دهند حرف من معنایی ندارد.

نواک جوکوویچ افزود: اطمینان دارم واکسن‌هایی هستند که با ایجاد عوارض کوچکی به سلامتی مردم کمک می‌کنند. این اقدام باعث شده تا شیوع بیماری‌های عفونی در جهان متوقف شوند. 

نفر نخست تنیس مردان جهان که هم‌اکنون برای شرکت در تورنمنت تنیس آزاد آمریکا در نیویورک حضور دارد درباره این رقابت‌ها با وجود غیبت رافائل نادال و راجر فدرر، اظهار داشت: به عنوان بهترین بازیکن جهان برای شرکت در این رقابت‌ها احساس مسئولیت کردم. موضوع مهم است که ورزش تنیس همچنان تداوم داشته باشد. نمی‌توانم بگویم که دلیل اصلی حضورم در تنیس آزاد آمریکا غیبت نادال و فدرر است اما می‌تواند یکی از دلایل باشد.

تگ ها


نواک جوکوویچ تنیس