جپاروف: پسرم می‌گويد بابا تيم‌تان چرا نمی‌برد؟

سرور جپاروف در ديدار با سياه جامگان يكي از بهترين بازيكنان استقلال بود كه گرچه بازي اش به چشم نيامد ولي در ميانه زمين (جناح راست) جلوي حيدري بازي مؤثري را به نمايش گذاشت ......

سرور جپاروف در ديدار با سياه جامگان يكي از بهترين بازيكنان استقلال بود كه گرچه بازي اش به چشم نيامد ولي در ميانه زمين (جناح راست) جلوي حيدري بازي مؤثري را به نمايش گذاشت.
 او درباره بازي قبل و بعد تيمش حرف زد و از حمايت هواداران استقلال تشكر كرد.
*باز هم نتيجه نگرفتيد؟
متأسفيم. قبل از هر حرفي بايد اين را گفت. همه ديدند كه ما تلاش مان را كرديم. بارها و بارها توپ را به پشت و درون محوطه جريمه سياه جامگان برديم ولي در زدن ضربات آخر بدشانس بوديم.
* اين بدشانسي ها بالاخره نمي خواهد تمام شود؟
تمام مي شود. بايد از همه تماشاگراني كه در مشهد از استقلال حمايت مي كردند تشكر كنم. تا نيمه اول، استقلالي هايي كه در استاديوم بودند بيشتر از تماشاگران تيم ميزبان بودند و اين برايم خيلي مهم بود كه براي چه تيمي بازي مي كنم. آنها از ما حمايت مي كنند و ما وظيفه داريم به اين حمايت ها جواب بدهيم. اين روزها تمام مي شوند.
* چرا نمي توانستيد گل بزنيد؟
گاهي دروازه بانان مانع اصلي برابر حريفان شان مي شوند. آن روز هم دروازه بان جوان حريف اين حالت را برابر استقلال داشت و ياشين (دروازه بان افسانه اي شوروي سابق) شده بود. هرچه بچه ها زدند از هر زاويه و فاصله اي توپ ها را مهار مي كرد. خودمان هم مانده بوديم. تك به تك شهباززاده را گرفت. من و جابر، اسماعيلي، قرباني و هرچه زديم را گرفت. شوت قائدي را هم كه نگرفت به تير دروازه اش خورد. زيبايي هاي فوتبال به اين چيزهاست.
* مي داني دروازه بان سياه جامگان اولين باري بود كه در ليگ برتر بازي مي كرد؟
نه! به هر حال برايش آرزوي موفقيت مي كنم. او بازي خيلي خوبي برابر استقلال نمايش داد و مهمترين عامل براي مساوي گرفتن تيمش بود. حتي يك اشتباه هم نكرد وگرنه ما با دو، سه اختلاف برنده مي شديم.
* اما استقلال همچنان امتياز از دست مي دهد!
شانسي كه آورديم در اين هفته، بالاي جدولي ها هم امتياز از دست دادند و فاصله ما با صدر افزايش پيدا نكرد.
* يك گل هم زديد كه گفته شد سالم بود!
درباره مسائل داوري حرفي نمي زنم. البته شنيدم كه در برنامه هاي تلويزيوني درباره اش خيلي حرف زدند ولي من در مسائل داوري دخالت نمي كنم.
* كارشناسان از بازي تان رضايت داشتند فقط مي گويند گل نمي زنيد.
خودمان هم متوجه بازي بوديم. راحت به گوش ها مي رفتيم و توپ را به داخل 18 قدم مي برديم. در گلزني هم كه گفتم دروازه بان حريف چه روز خوبي داشت. با اين همه ما خيلي خيلي بهتر از سه، چهار هفته قبل بازي مي كنيم و حتم دارم در هفته هاي بعد بهتر مي شويم. كافي است يكي، دو برد پياپي به دست بياوريم تا اين وضعيت به كل برعكس شود و به بالاي جدول برگرديم.
* خودت هم از اين شرايط خسته شدي؟
من كه هيچ، پسرم هم مي گويد بابا چرا نمي بريد؟ زودتر تيم تان را بالا بياوريد. او هم طرفدار استقلال شده و از من و بچه هاي تيم مي خواهد برنده شويم. ما هم به او قول داديم اين اتفاق بيفتد.
* بازي با گسترش فولاد را چطور پيش بيني مي كني؟
ما براي هر بازي با دستورات كادر فني كار مي كنيم. براي اين ديدار هم برنامه هاي خوبي داريم و نقاط ضعف و قوت شان را مي شناسيم. تيم سرعتي با پرس سخت از جلو است كه حتم داريم براي دفاع در آزادي به زمين مي آيد.
* تماشاگران تان هم كه نيستند!
دليل اين را نمي دانم. ولي شنيدم حكم قطعي نيست و باشگاه هم دنبال رفع اين محروميت است. اي كاش تماشاگران مان را ببخشند، چون بازي بدون آنها لطفي ندارد. 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال