جیدون سانچو، اولین صید بزرگ یونایتد در تابستان

تمام منابع معتبر مدعی شدند که کارهای انتقال جیدون سانچو به منچستریونایتد تمام شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان گذشته بود که باشگاه منچستریونایتد به شکل جدی خواهان جذب جیدون سانچو از دورتموند شد. شیاطین سرخ مذاکرات فشرده‌ی با باشگاه آلمانی نیز انجام دادند و حتی برخی خبرها حاکی از آن بود که توافق بین دو طرف شکل گرفته است اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد و ستاره انگلیسی یک فصل دیگر در جمع زنبورها ماندگار شد.

اما ناکامی در جذب جیدون سانچو در نقل و انتقالات تابستانی گذشته نیز باعث نشد که منچستر یونایتد از علاقه خود به این بازیکن صرف نظر کند و در ماه‌های اخیر نیز دائماً شایعات زیادی پیرامون انتقال احتمالی این ستاره انگلیسی به اولدترافورد شنیده شده است.

در چند روز اخیرا بحث در مورد انتقال سانچو به منچستر یونایتد به اوج خود رسیده و حالا طی ساعات گذشته تمام منابع معتبر گزارش دادند که این انتقال را باید تمام شده دانست. کریستین فالک، خبرنگار مطرح بیلد، ادعا می کند که انتقال سانچو به منچستر یونایتد قطعی شده و احتمالاً این موضوع روز سه‌شنبه به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

از طرف دیگر فابریتزیو رومانو، خبرنگار اسکای اسپورتس نیز این خبر را تایید کرده و مدعی شده که سانچو یا قراردادی به ارزش ۹۰ میلیون یورو به علاوه پاداش راهی اولدترافورد خواهد شد. رومانو می گوید تنها انجام تست های پزشکی در این زمینه باقی مانده است. این خبرنگار همچنین مدعی شده که در این انتقال ۱۳ میلیون یورو نیز به باشگاه منچستر سیتی (تیم قبلی سانچو) بابت حق رشد داده خواهد شد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ جیدون سانچو بروسیا دورتموند