جیدون سانچو، بهترین گزینه برای فشار به صلاح و مانه

ستاره سابق لیورپول می‌گوید این تیم باید هر طور شده جیدون سانچو را به خدمت بگیرد چرا که او برای صلاح و مانه بهترین رقیب خواهد بود و به کار لیورپول خواهد آمد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه این روزها شایعات درباره انتقال جیدون سانچو پدیده انگلیسی بوروسیا دورتموند به منچستریونایتد به اوج رسیده، جیسون مک‌آتیر ستاره سابق لیورپول می‌گوید او بهترین گزینه برای اضافه شدن به تیم یورگن کلوپ است چرا که حضور او باعث می‌شود محمد صلاح و سادیو مانه با رقیبی قدر مواجه شده و برای نشان دادن عملکرد هر چه بهتر تحت فشار قرار بگیرند.

با اینکه صلاح، مانه و فیرمینو یکی از خطرناک‌ترین مثلث‌های تهاجمی این روزهای دنیا را تشکیل می‌دهند ولی با اینحال صحبت‌های زیادی درباره اضافه شدن یک مهره تهاجمی دیگر به تیم کلوپ در تابستان جاری مطرح شده است. مک‌آتیر می‌گوید جیدون سانچو بهترین گزینه برای اضافه شدن به خط تهاجمی تیم سابقش خواهد بود.

ستاره سابق لیورپول در این باره گفت: " اگر باشگاه پول کافی داشته باشد بازیکنی که من بدون شک خواهان اضافه شدنش هستم جیدون سانچو است. او برای سیستم یورگن کلوپ مهره ایده‌آلی خواهد بود و فصل آینده هم برای استفاده از استعداد او بهترین زمان ممکن است".

مک‌آتیر در ادامه گفت: " اگر در خط حمله فعلی لیورپول کسی مصدوم شود ما به ستاره‌ای مثل سانچو نیاز مبرم خواهیم داشت. حتی باشگاه می‌تواند در قبال جذب او چند بازیکن را به دورتموند پیشنهاد دهد. لیورپول از نظر مهاجم چهارم با مشکل مواجه است و سانچو می‌تواند این فقدان را جبران کند. او می‌تواند صلاح و مانه را تحت فشار بگذارد تا عملکرد بهتری داشته باشند. آنها عالی بوده‌اند ولی کسی نبوده که تحت فشارشان بگذارد و با آنها رقابت کند".

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان محمد صلاح سادیو مانه لیورپول فوتبال