جیدون سانچو: ما در منچستریونایتد عاشق بردن هستیم

جیدون سانچو، ستاره تازه منچستریونایتد، فاش کرده که پس از مدت ها انتظار برای پیوستن به شیاطین سرخ، چه چیزهایی را به این تیم اضافه می کند....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو زمانی که از دورتموند به شیاطین سرخ پیوست، به هواداران خود وعده "کمی استعداد" را داد. منچستریونایتد قرار است فردا فصل جدید لیگ برتر را با مسابقه برابر لیدز یونایتد آغاز کند.

جیدون سانچو فاش کرد که پس از انتظاری طولانی برای انتقال خود به اولدترافورد از بروسیا دورتموند، چه چیزی را برای منچستریونایتد به ارمغان خواهد آورد.

سانچو انتقال ۸۷ میلیون یورویی به یونایتد را که مدتها منتظرش بود در اواخر ماه جولای به پایان رساند و با متعهد شدن به یک قرارداد پنج ساله با تیم منچستر یونایتد، دوران چهار ساله خود در دورتموند را به پایان رساند.

سولسشر پیش از این بازی اظهار داشت که سانچو ممکن است آماده از ابتدا به زمین رفتن در اولدترافورد نباشد، چرا که او پس از تعطیلات تابستانی همچنان به سرعت مشغول بازگشت به فرم ایده آل است، اما این بازیکن ۲۱ ساله تاکید می کند که او برای به میدان رفتن بسیار مشتاق است.

سانچو در مصاحبه ای با ریو فردیناند اسطوره یونایتد گفت: "من مدت زیادی منتظر این انتقال بودم و فقط خوشحالم که این کار به پایان رسیده است و می توانم آماده شروع فصل مقابل لیدز شوم."

ستاره سابق دورتموند در پاسخ به این سال که چه ویژگی های منحصر به فردی را می تواند به سولسشر و تیمش ارائه دهد، افزود: "گل ها، پاس گل ها و کمی استعداد و قطعا مشتاق پیروزی هستم. این یکی از کارهایی است که همیشه انجام داده ام، همیشه مشتاق کمک کردن به تیم برای کسب پیروزی هستم، من عاشق بردنم و این ذهنیت من است. امیدوارم بتوانم در چند بازی در منچستریونایتد هم برنده شوم اگر این بازی بسته باشد یا چنین چیزی. من بی صبرانه منتظر آن هستم."

سانچو که در ۱۳۷ بازی برای دورتموند ۵۰ گل و ۶۴ پاس گل ثبت کرده، پس از برقراری ارتباط با برونو فرناندز، بازی ساز پرتغالی یونایتد، هیجان خود را ابراز کرد و در عین حال تمایل خود را برای تکمیل نیروی ضربتی مرگبار یونایتد در کنار میسون گرینوود، ادینسون کاوانی و مارکوس راشفورد به زبان آورد.

سانچو گفت: "من می توانم این ذهنیت برنده را در تعدادی از بازیکنان مانند برونو ببینم، امروز ما در یک تیم بودیم و بسیار خوب با هم ارتباط گرفته بودیم.


من و او عاشق پیروزی هستیم، بنابراین خوشحالم که ما دارای چنین طرز فکری هستیم زیرا این ذهنیت لازم است، به ویژه در تیم بزرگی مانند یونایتد. اگر می خواهید جام ببرید، باید نحوه پیروزی را در تمرینات و مسابقات بیاموزید، این مهم است.

من بعضی از بازی های فصل گذشته را تماشا کردم و خط حمله بسیار خوب است، بنابراین حالا بخشی از آن بودن دیوانه کننده خواهد بود. من دیده ام که برونو و مارکوس چه کار کرده اند و گرین وود و کاوانی، اضافه کردن گل ها و پاس گل های بیشتر به آنها واقعا هیجان انگیز است."

تگ ها


جیدون سانچو برونو فرناندس منچستر یونایتد