جیدون سانچو- یونایتد؛ این داستان ادامه دارد

یورو اسپورت مدعی شد منچستر یونایتد در تابستان یک بار دیگر برای جذب جیدون سانچو اقدام خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً در تمام طول تابستان ۲۰۲۰ بحث حضور ستاره انگلیسی دورتموند یعنی جیدون سانچو در منچستریونایتد وجود داشت. حتی در مقطعی گفته شد که تمام توافقات لازم برای حضور سانچو در اولدترافورد انجام شده اما نهایتا دو طرف بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند تا این انتقال منتفی شود.

در واقع باشگاه آلمانی در تابستان برای فروش جیدون سانچو به منچستریونایتد درخواست مبلغ هنگفت ۱۰۰ میلیون یورویی کرده بود که شیاطین سرخ با پرداخت آن موافقت نکردند. از طرفی با توجه به نزدیک شدن به پایان قرارداد ستاره انگلیسی با زنبورها دوباره شایعات پیرامون احتمال انتقالی سانچو به اولدترافورد قوت گرفته است.

در همین ارتباط یورو اسپورت گزارشی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد کماکان جیدون سانچو را هدف اول نقل و انتقالاتی خود می داند و در تابستان برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد تلاش خواهد کرد. این منبع در ادامه ادعا می کند که با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا مبلغ پیشنهادی شیاطین سرخ به شکل قابل توجهی کاهش خواهد یافت و آنها اولین گفت‌وگوی خود با دورتموند را با پیشنهاد ۵۰ میلیون پوندی آغاز خواهند کرد.

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو منچستر یونایتد