حاتمی: آنقدر معرفت دارم که تراکتور را تنها نگذارم

به گزارش مدال به نقاز ورزش سه: فرزاد حاتمی درباره تمدید قراردادش با تراکتورسازی، کارکردن با یحیی گل محمدی، آینده تیمش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید: قسمت نبود زودتر شاگرد یحیی شوم پیش از این بارها اتفاق افتاده بود که آقا یحیی من را به تیم های خودش دعوت کند اما انگار قسمت نبود ......

به گزارش مدال به نق از ورزش سه: فرزاد حاتمی درباره تمدید قراردادش با تراکتورسازی، کارکردن با یحیی گل محمدی، آینده تیمش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
قسمت نبود زودتر شاگرد یحیی شوم
پیش از این بارها اتفاق افتاده بود که آقا یحیی من را به تیم های خودش دعوت کند اما انگار قسمت نبود. بالاخره این بار در تبریز قسمت شد که من شاگرد آقای گل محمدی باشم و از این اتفاق خیلی خوشحالم.
آنقدر معرفت دارم که تراکتور را تنها نگذارم
خوشحالم که  یک سال دیگر می توانم در خدمت مردم شریف آذربایجان باشم. باید بگویم من آنقدر مرام و معرفت دارم که تیم را در این شرایط تنها نگذارم. وقتی بزرگ تر ما آقا مهدی کیانی قبل از همه بچه ها برای تمدید قرارداد پیش قدم شد ما هم وظیفه داریم بیاییم و در این شرایط تیم را تنها نگذاریم.بدون تردید سایر بچه ها هم آنقدر معرفت دارند که می آیند و قراردادشان را تمدید می کنند. انشالله در این فصل هم تیم خوبی خواهیم داشت.
نتایجی در شان مردم آذربایجان می گیریم
همه اهالی فوتبال آقا یحیی را به خوبی می شناسند. او مربی خوش اخلاق و بسیار خوبی است که با جوان ها خیلی خوب کار می کند. انشالله امسال همه ما در کنار هم زیر نظر گل محمدی و با کمک آجورلو تیم قدرتمندی بسازیم و نتایج شایسته ای بگیریم. نتایجی که در شان مردم خوب آذربایجان باشد. تراکتورسازی در این فصل نماینده ایران در آسیا است و امیدوارم بهترین نتایج را در این رقابت ها کسب کنیم.
جوانان آینده را تضمین می کنند
ما شاید مثل سایر تیم ها نتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم اما از سوی دیگر بازیکنان خوب خودمان را حفظ کرده ایم و تیم قدرتمندی داریم. تعدادی از بازیکنان جوان هم به جمع تیم اضافه می شوند که اتفاق خوبی است. بالاخره نیروی جوانی باید به تیم تزریق شود و قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت. بازیکنان جوان آینده تراکتورسازی را تضمین می کنند در حالی که می توانند کنار بازیکنان با تجربه تیم چیزهای زیادی بیاموزند و به تیم کمک کنند.در مجموع ما تیم خوبی داریم که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.
به اعتماد هواداران نیاز داریم
حرف آخر من با هواداران است. بازیکن جوان بیش از هر چیز به اعتماد و حمایت این هوادار نیاز دارد. امسال تراکتور بیش از همیشه به هوادارانش نیاز خواهد داشت و روی حمایت آنها حساب می کنیم. انتظار داریم به ورزشگاه بیایند و در همه بازی ها با تمام وجود تیم را تشویق کنند. امتیاز و قدرت ما هوادار پرشور ماست که در این فصل باید خودش را نشان بدهد و تیم محبوبش را تنها نگذارد.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال