حاتمی: حتماً موضوعی بوده که با صادقی درگیر شدم/ از جامعه فوتبال و هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می‌کنم

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی از جامعه فوتبال و هواداران تراکتورسازی به دلیل درگیری با امیرحسین صادقی عذرخواهی کرد ......

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی از جامعه فوتبال و هواداران تراکتورسازی به دلیل درگیری با امیرحسین صادقی عذرخواهی کرد.

به گزارش مدال فرزاد حاتمی  در گفت وگو  با  خبرنگار  ورزشی  خبرگزاری  تسنیم، درباره  اظهارات  امیرحسین   صادقی  درباره درگیری با او در یکی از هتل های تهران عنوان کرد: به خاطر این درگیری از جامعه فوتبال عذرخواهی می کنم. در عمرم کسی را از پشت نزده ام و نخواهم زد و با هر کسی مشکل داشته باشم، رودررو حل می کنم. پدرم به من مردانگی یاد داده و گفته "از پشت حمله نکن و  پشت سر کسی حرف نزن".

وی افزود: همه بازیکنان شاهد بودند که صادقی سر میز ما آمد و گفتم "اینجا نیا". بار دوم که آمد، بحث مشت و لگد در کار نبود. در ضمن، وقتی می گوید ناسزا نداده است، پدرکشتگی نداشته ام که بی جهت درگیر شوم، حتماً چیزی بوده که این اتفاق افتاده است. در بازی سال گذشته پیکان و تراکتورسازی هر ناسزایی بود، به من داد. به او گفتم "این حرف ها زشت است"، اما توجهی نکرد. مدافع وسط و کناری آنها شاهد این ناسزاها بودند و گفتند "ناسزا نگو و دوباره همدیگر را جایی می بینید."، همین صحبت ها را در جلسه ای به مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق زدم.

مهاجم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: باز هم به خاطر این درگیری از جامعه فوتبال و همچنین هواداران تراکتورسازی عذرخواهی می کنم که محروم شدم. امیدوارم بعد این محرومیت بتوانم جبران کنم.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال