حاتمی: خوشحالم به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از برد برابر اردن گفت: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم ......

سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از برد برابر اردن گفت: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم.

‏به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، مهران حاتمی پس از پیروزی تیم ملی ایران برابر اردن در مسابقات بسکتبال کاپ آسیا اظهار داشت: خوشحالم که با تلاش تیم در سه بازی مرحله گروهی برنده شدیم و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شدیم. مرحله بعدی هم احتمالاً با لبنان بازی خواهیم کرد که میزبان مسابقات است و امیدوارم با پیروزی در این مسابقه به جمع چهار تیم برتر رقابت ها برسیم.

او در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از مرحله نخست چیست، گفت: به نظر من این مسابقات خیلی برای تیم خوب بود که رفته رفته آمادگی آن را بیشتر کند. به خصوص اینکه حدادی دیرتر به ما اضافه شده و این رقابت ها فرصت خوبی شد تا تیم با او هماهنگ شود. این سه دیدار آمادگی ما را بیشتر کرد و قطعا حالا برای دیدارهای بعدی شرایط بهتری خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در پاسخ به این سوال که دو روز استراحت تیم را از شرایط مسابقه دور نمی کند، بیان کرد: برای تیم ملی فرقی ندارد چون بازیکنان ما با انگیزه هستند و حتی روز مسابقه هم تمرین می کنند که این نشان می دهد چقدر با تعصب هستند. با این حال ما می توانیم در این دو روز سیستم های بازی خود را مرور کنیم و بهتر شویم.

حاتمی درباره دیدار با لبنان هم تصریح کرد: بازی با لبنان مسابقه متفاوت ما خواهد بود. لبنان تیم خوبی است، بازیکن آمریکایی دارد و از حمایت چند هزار هوادارش استفاده می کند. ما تلاشمان را می کنیم که با قدرت به میدان برویم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

تگ ها


اخبار روز بسکتبال