حاتمی: صادقی پسر خوبی است اما لحظه‌ای بد می‌شود

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، بازیکنان جوان این تیم باید حفظ شوند ......

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، بازیکنان جوان این تیم باید حفظ شوند.
فرزاد حاتمی پس از شکست ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل پیکان اظهار داشت: متأسفانه در دقایق پایانی، بازی را واگذار کردیم. فوتبال است و نمی شود کاری کرد. در روزی که ۷۰ درصد بازی در اختیار ما بود، باختیم. ما در چند هفته اخیر بدشانس بودیم و اگر شما ببینید گل های که خوردیم روی بدشانسی بوده و در مواقعی که سوار بازی بودیم توپ وارد دروازه مان شده است.  
وی در مورد بازی کنار جوانان تیم تراکتورسازی، تصریح کرد: بازی کنار بازیکنان جوان انرژی زیادی می برد و باید به آنها بگوییم در زمین چه کار کنند. امیدوارم در هفته های آینده این جوانان هم باتجربه شوند و کارایی لازم را برای تیم داشته باشند.
مهاجم تیم تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که به نظر او در نیم فصل چه تعداد از این جوانان باید در تیم تراکتورسازی حفظ شوند، خاطرنشان کرد: مطمئناً تمام جوانان باید حفظ شوند. اینها در آینده سرمایه تراکتورسازی خواهند شد و نباید آنها را به طور کامل کنار بگذارند. شاید مانند الان به آنها بازی نرسد، اما باز هم بازی خواهند کرد.
حاتمی درباره رویارویی دوباره او و امیرحسین صادقی پس از اتفاقات و درگیری چند ماه اخیر آنها، گفت: صادقی پسر خوبی است، اما لحظه ای بد می شود، من هم او را دوست دارم!
وی در مورد اینکه آیا پس از درگیری در هتل المپیک با صادقی حرف زده است یا خیر، عنوان کرد: بله، با هم صحبت کرده ایم.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال