حاجیلو: استراماچونی می‌تواند استقلال را به آرامش برساند

اصغر حاجیلو رئیس آکادمی استقلال در مورد شکست آبی‌پوشان برابر ماشین‌سازی، جدایی پژمان منتظری و عملکرد استراماچونی روی نیمکت استقلال صحبت کرد...

حاجیلو: استراماچونی می‌تواند استقلال را به آرامش برساند

به گزارش مدال، استقلال در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر مغلوب شد، ولی با این وجود اصغر حاجیلو کاملاً امیدوارانه از آینده حرف می‌زند و معتقد است که استراماچونی می‌تواند تیم را به سرمنزل مقصود برساند. عصر دیروز دقایقی با رئیس آکادمی باشگاه استقلال همکلام شدیم.
* استقلال فصل را با باخت شروع کرد. چرا؟
اتفاق تلخی بود، ولی باید به آن فقط در قالب یک حادثه نگریست و فکر نکنیم همه چیز به پایان رسیده، اتفاقاً هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. ماشین‌سازی در حال دفاع بود و فقط یک مهاجم در زمین ما داشت که از قضا توپ به او رسید. مدافعان میانی ما باید هوشیارتر باشند. به ویژه دانشگر که سابقه بازی در لیگ قهرمانان را هم دارد. آن گل حاصل یک اشتباه بود که امیدوارم دیگر تکرار نشود. البته سیاوش یزدانی هم می‌رسد و کمک‌حال‌مان می‌شود.
* شما قبلاً تأکید داشتید پژمان منتظری باید حفظ شود.
آخ آخ چقدر گفتم. گفتم بهتر است پژمان منتظری حفظ شود، چون تجربه‌اش آنقدر بالاست که می‌تواند خط دفاعی ما را جمع و جور کند. البته حالا به هر دلیلی پژمان نیست و خط دفاعی باید بدون او هم موفق باشد. به نظرم استراماچونی مربی قابلی است و می‌تواند استقلال را به آرامش برساند. او می‌تواند وضع استقلال را رو به راه کند. من مطمئن هستم می‌تواند.
* استراماچونی در پایان بازی با ماشین‌سازی واکنشی نشان داد که خیلی عجیب بود. به نظر شما چرا این کار را کرد؟
به نظرم خودش بابت گل دقیقه ۹۰ شوکه شده بود و داستان مترجم نیز موجب شد تمرکزش برهم بخورد. حالا هرچه بود، دیگر تمام شده و باید به بازی با فولاد فکر کرد. استراماچونی از روی تعصب آن کار‌ها را کرد نه به واسطه بی‌ادبی. او در اروپا نیز گاهی اوقات از کوره در می‌رفت. بازهم می‌گویم استقلال با استراماچونی موفق خواهد شد. استقلال با او رو به راه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

سه ستاره استقلال به کدام تیم می روند؟!/ملی پوشان بدون تیم!

تگ ها


استقلال پژمان منتظری اصغر حاجیلو لیگ برتر فوتبال ایران آندره آ استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال