حاجیلو: افکار استراماچونی را در آکادمی پیاده می کنیم

مدیر آکادمی باشگاه استقلال درباره آخرین شرایط تیم های پایه این باشگاه توضیحاتی ارائه داد....

به گزارش مدال، اصغر حاجیلو، درباره وضعیت تیم های پایه این باشگاه گفت: از وقتی وارد آکادمی شدم، یکی از بحث های ما رو شرایط خوابگاه ها بود که خدا را شکر روبه راه شد و شرایط فعلیش خیلی مناسب است. بحث اصلی ما در آکادمی، ورود افراد کارشناس هست که بروز هستند. ما پیشکسوتان را وارد کار کردیم. سرپرستان تیم های پایه را از میان پیشکسوتان خوش نام و دل سوخته استقلال انتخاب کردیم.

وی افزود: از وحید امیری پیشکسوت استقلال و مدرس فیفا خواهش کردیم برای بازیکنان کلاس هایی برگزار کند و از حضور امثال عبدالعلی چمگیز و نعلچگر هم استفاده می کنیم. تاکید ما رو بخش اخلاق هم هست و بازیکنان رادر یک مکتب اخلاقی سعی می کنیم پرورش دهیم.

او اضافه کرد: از روزی که وارد آکادمی شده ام، نه از کسی پول قبول کرده ایم و نه هدیه ای گرفته ایم. یک سری سو مدیریت در گذشته انجام شده که از منابع مردمی استفاده کرده اند. این استفاده از منابع مردمی در تیم اثر بدی داشته است. ما اولین کاری که کردیم اعلام کردیم کسی این کار را نکند و اگر کسی از تخلفی آگاهی دارد، آن را به حراست اطلاع دهد.

حاجیلو در پایان اضافه کرد: تاکید ما روی جذب نخبه های مستعد به نونهالان و نوجوانان است چون در این دو رده ما می توانیم کارهای بزرگی کنیم و به لحاظ فنی و اخلاقی روی یک بازیکن اثر بگذاریم. از طرفی سعی ما این است که افکار استراماچونی را در آکادمی پیاده کنیم و ایشان رابطه خوبی هم با مربیان پایه استقلال مثل رضا حسن زاده دارند.

 

بیشتر بخوانید:

بلاتکلیفی در بلیت فروشی دربی/استقلال منتظر پاسخ سازمان لیگ

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال رئیس آکادمی استقلال اصغر حاجیلو استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال