حاجیلو: داستان مترجم تمرکز استراماچونی را بر هم زد

پیشکسوت و رییس آکادمی استقلال صحبت‌های کوتاهی را درباره بازی با ماشین سازی عنوان کرد....

به گزارش مدال، استقلال‌ در‌ هفته‌ اول‌ رقابت‌های‌ ليگ‌ برتر‌ مغلوب‌ شد‌ ولی‌ با‌ اين‌ وجود‌ اصغر‌ حاجيلو‌ کاملا‌ اميدوارانه‌ از‌ آينده‌ حرف‌ می‌زند‌ و‌ معتقد‌ است‌ که‌ استراماچونی‌ می‌تواند‌ تيم‌ را‌ به‌ سرمنزل‌ مقصود‌ برساند.‌

‌‌‌استقلال‌ فصل‌ را‌ با‌ باخت‌ شروع‌ کرد.‌ چرا؟
اتفاق تلخی بود ولی باید به آن فقط در قالب یک حادثه نگریست و فکر نکنیم همه چیز به پایان رسیده، اتفاقاً هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. ماشین سازی در حال دفاع بود و فقط یک مهاجم در زمین ما داشت که از قضا توپ به او رسید. مدافعان میانی ما باید هوشیارتر باشند. به ویژه دانشگر که سابقه بازی در لیگ قهرمانان را هم دارد. آن گل حاصل یک اشتباه بود که امیدوارم دیگر تکرار نشود. البته سیاوش یزدانی هم می رسد و کمک حال مان می شود.

شما‌ قبلا‌ تأکيد‌ داشتيد‌ پژمان‌ منتظری‌ بايد‌ حفظ‌ شود.
من گفتم بهتر است پژمان منتظری حفظ شود چون تجربه اش آنقدر بالاست که می تواند خط دفاعی ما را جمع و جور کند. البته حالا به هر دلیلی پژمان نیست و خط دفاعی باید بدون او هم موفق باشد. به نظرم استراماچونی مربی قابلی است و می تواند استقلال را به آرامش برساند. او می تواند وضع استقلال را رو به راه کند. من مطمئن هستم می تواند.‌‌

‌‌‌استراماچونی‌ در‌ پايان‌ بازی‌ با‌ ماشين‌سازی‌ واکنشی‌ نشان‌ داد‌ که‌ خيلی‌ عجيب‌ بود.‌ به‌ نظر‌ شما‌ چرا‌ اين‌ کار‌ را‌ کرد؟
به نظرم خودش بابت گل دقیقه ۹۰ شوکه شده بود و داستان مترجم نیز موجب شد تمرکزش برهم بخورد. حالا هرچه بود، دیگر تمام شده و باید به بازی با فولاد فکر کرد. استراماچونی از روی تعصب آن کارها را کرد نه به واسطه بی ادبی. او در اروپا نیز گاهی اوقات از کوره در می رفت. باز هم می گویم استقلال با استراماچونی موفق خواهد شد. استقلال با او رو به راه می شود.

 

بیشتر بخوانید:

سه ستاره استقلال به کدام تیم می روند؟!/ملی پوشان بدون تیم!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال اصغر حاجیلو بازی استقلال ماشین سازی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال