حاجیلو: در مسیر قانونی به داوری ها اعتراض می کنیم

اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره مشکلات داوری در هفته های گذشته برای این تیم، گفت: باشگاه استقلال همواره به داوران احترام گذاشته و میدانیم که داوران بسیار خوبی داریم ......

 اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال ‌درباره مشکلات داوری در هفته های گذشته برای این تیم، گفت: باشگاه استقلال همواره به داوران احترام گذاشته و می‌دانیم که داوران بسیار خوبی داریم. هیچگاه هیچ کدام از ارکان باشگاه به دنبال حاشیه سازی نبودند و مانند تیم سپاهان نیز با انتشار بیانیه و مسائلی از این دست به دنبال اعتراض و تاثیر گذاری بر روند داوری ها نیستیم.

وی افزود: روز گذشته باشگاه یک اطلاعیه درباره اتفاقات و تصمیمات اشتباه داوران منتشر کرد و با سند نشان دادیم که استقلال تا چه اندازه از اشتباهات سهوی داوری متضرر شده است. می‌دانیم که داوران مانند همه ما اشتباه می‌کنند و این موضوع امری اجتناب ناپذیر است اما این اشتباهات باید به حداقل برسد.

سرپرست آبی پوشان در ادامه، تصریح کرد: امیدواریم کمیته داوران در این موضوع با انتخاب داوران با تجربه تر باعث شود تا التهاب و نارضایتی نزد هواداران کمتر شود و البته کمک کند تا نتایج مسابقات بر اساس شایستگی تیم ها رقم بخورد نه اینکه اشتباهات سهوی و غیر عمدی داوران باعث اثر گذاری روی نتیجه شود. باشگاه استقلال همواره در کمال آرامش، به دور از حاشیه سازی و در مسیر قانونی مسائل مورد نظر از جمله اعتراض به اشتباهات داوری را دنبال می کند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال