حاجیلو: نساجی حریف سرسختی برای استقلال است

پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان در این فصل ابزار لازم برای قهرمانی را دارند و می‌توانند شادی را برای هواداران به ارمغان آورند....

حاجیلو: نساجی حریف سرسختی برای استقلال است

به گزارش مدال، اصغر حاجیلو طی گفت و گویی اظهار داشت: استقلال در هفت بازی اخیر خود به پیروزی رسیده و این عطش را دارد به روند بردهای خود در مقابل نساجی مازندران ادامه دهد.

وی افزود: استقلالی که تا اینجای مسابقات لیگ برتر مشاهده کرده‌ایم تیمی یکدست و منظم بوده که حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط برای این تیم به گونه‌ای رقم خورده است که با کسب سه امتیاز دیدار با نساجی مازندران جای پرسپولیس را خواهد گرفت و این اتقاق خوشایندی برای آبی‌پوشان محسوب می‌شود تا در ادامه راه با روحیه بهتری مسابقات را پیگیری کنند.

حاجیلو تصریح کرد: استقلال در این فصل ابزار لازم برای قهرمانی را دارد و می‌تواند شادی را برای هواداران تیمش به ارمغان آورد.

وی تاکید کرد: اگرچه نساجی مازندران در این فصل نتوانسته، نتایج چندان خوبی را به دست آورد اما رقیب سرسختی برای استقلال محسوب می‌شود و انگیزه‌های زیادی برای رویارویی با آبی‌پوشان خواهد داشت.

مدیر آکادمی استقلال در پایان گفت: بازیکنان استقلال توانایی‌های فنی‌شان را در این فصل نشان داده‌اند و ثابت کرده‌اند برای پوشیدن پیراهن استقلال شایستگی فنی داشته‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

به بهانه دیدار استقلال-نساجی/ پورحیدری اولین سرمربی آبی ها مقابل نساجی

مهدی پاشازاده: یک تفکر حساب شده پشت تیم کی‌روش بود

 

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال مدیر آکادمی استقلال اصغر حاجیلو بازی نساجی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال