حاجیلو:نمی گویند چون استقلال هستید رایگان از زمین استفاده کنید!

اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: این‌طور نیست که چون ما باشگاه استقلال هستیم همه آستین‌شان را بالا بزنند و بگویند بفرمایید رایگان از زمین ما استفاده کنید....

اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: این‌طور نیست که چون ما باشگاه استقلال هستیم همه آستین‌شان را بالا بزنند و بگویند بفرمایید رایگان از زمین ما استفاده کنید.

به گزارش مدال، اصغر حاجیلو درباره مشکلات زمین تمرین باشگاه استقلال اظهار داشت: هر باشگاهی در ابتدای راهش باید ساختار داشته باشد. هم استقلال و هم پرسپولیس باید دارای یک ساختار باشند. ما در گذشته چهار زمین تمرین داشتیم که سه زمین‌مان دارای موقعیت بسیار خوبی بودند و هیچ مشکلی از این بابت نداشتیم. علاوه بر این پنج سالن ورزشی هم در اختیارمان بود تا در زمان بارش برف و باران بدون هیچ مشکلی تمرینات‌مان را انجام دهیم، اما پس از مدتی این زمین‌ها از ما گرفته شد.

وی افزود: همین الان هم اگر یکی از این زمین‌ها را به ما بدهند مشکل‌مان کاملاً حل خواهد شد. متأسفانه شهرداری زمینی به ما داده که دارای چمن مصنوعی است و مجبوریم این زمین را در اختیار تیم‌های پایه‌مان قرار دهیم، چون به دردمان نمی‌خورد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به این موضوع که شهرداری تهران یک زمین تمرین جداگانه به باشگاه استقلال و یک زمین دیگر هم به باشگاه پرسپولیس داده است، گفت: زمین خوب را در اختیار پرسپولیس قرار داده‌اند. البته من بابت این موضوع خوشحالم که حداقل آنها یک زمین خوب دارند، اما همان‌طور که گفتم زمین تمرین ما به دردمان نمی‌خورد. کمپ باشگاه استقلال هم بالای دو الی سه میلیارد تومان هزینه دارد تا به شرایط ایده‌آل برسد. حتی زمین شماره یک ورزشگاه آزادی هم اگر در هفته دو بازی در آن برگزار شود، وضعیت ایده‌آل خود را از دست خواهد داد. این نشان می‌دهد که ساختار ما حتی در ورزشگاه آزادی هم درست نیست.

حاجیلو در ادامه عنوان کرد: با این وضعیت و با توجه به اینکه هزینه‌های ما روزانه است و بدهی‌های سه دهه قبل را هم با توجه به فشارهای AFC باید پرداخت کنیم نمی‌توانیم هزینه‌ای بابت تعمیرات کمپ باشگاه استقلال داشته باشیم. مدیریت باشگاه در این مدت ناچار شده است تمام پول‌هایی که به باشگاه تزریق می‌شود را هزینه امور جاری کند، یعنی مدیران حتی نتوانسته‌اند یک نفس راحت بکشند.

وی که با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره مصاحبه تند بازیکنان استقلال پس از تمرین روز گذشته این تیم و انتقاد از کیفیت چمن زمین تمرین آبی‌پوشان صحبت می‌کرد، گفت: بازیکنان حق دارند، اما فتحی هم نمی‌تواند مشکلات باشگاه را یک به یک مطرح کند، از طرفی بازیکنان می‌خواهند زمین تمرین خوب داشته باشند. همان‌طور که می‌دانید زمین تمرین خوب در تهران کم است حتی در ورزشگاه آزادی هم نمی‌توان در هفته بیش از یک بار بازی انجام داد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه امیرحسین فتحی اعلام کرده است زمین تمرین صنایع دفاع به زودی در اختیار تیم استقلال قرار خواهد گرفت، گفت: بله، ما نامه استفاده از این زمین را هم دریافت کرده‌ایم و حتی وزیر ورزش هم نامه‌ای در این خصوص به وزیر دفاع نوشته است تا دستور استفاده ما از این زمین صادر شود. همین الان هم من در حال رفتن به زمین شماره دو ورزشگاه آزادی هستم تا تمرین امروزمان را آنجا انجام دهیم. ما بدون زمین تمرین نیستیم، اما مشکلات زیادی داریم. اینکه هر هفته بخواهیم زمین تمرین‌مان را عوض کنیم بازیکنان را اذیت می‌کند.

حاجیلو در واکنش به اینکه باشگاه استقلال 50 روز زمان داشته است تا در تعطیلات نیم‌فصل زمین تمرین خود را مشخص کند، اما چرا این کار را انجام نداده است، گفت: این‌طور نیست که چون ما باشگاه استقلال هستیم همه آستین‌شان را بالا بزنند و بگویند بفرمایید رایگان از زمین ما استفاده کنید. ما در این مدت فقط دست‌مان به خدا نرسیده است و به همه رو زدیم. شما باید از نزدیک مشکلات ما را ببینید. ما در تهیه کوچک‌ترین امکانات هم مشکل داریم. من نمی‌توانم الان همه چیز را بگویم، چون هواداران ناراحت می‌شوند من به خاطر بیماری‌ام به بیمارستان رفتم و با وجود اینکه از باشگاه طلبکارم، ولی تمام هزینه را از جیب خودم دادم.

وی در واکنش به ناراحتی بازیکنان استقلال نیز تصریح کرد: من 47 سال در فوتبال حضور داشته‌ام و 20 سال آن را با پیراهن استقلال بازی کرده‌ام، یعنی زندگی‌ام را در این باشگاه گذرانده‌ام. بازیکن حرف بزند من درد او را می‌فهمم. الان هم حرف آنها را کاملاً متوجه می‌شوم. من 21 سال بدون پول بازی کرده‌ام و همه این مسائل را درک می‌کنم. بازیکنان حق دارند این حرف‌ها را بزنند. من نمی‌گویم حق با آنها نیست.