حاج‌صفی بازیکن توانمند و چند پسته است

به گزارش مدال به نقل از فارسمدیر باشگاه پانیونیوس یونان برای اولین بار درباره انتقال مهاجم ملی پوش پرسپولیس به این باشگاه اظهارنظر کرد ......

به گزارش مدال به نقل از فارس مدیر باشگاه پانیونیوس یونان برای اولین بار درباره انتقال مهاجم ملی پوش پرسپولیس به این باشگاه اظهارنظر کرد.
آنتونیس مانیکاس، مدیر باشگاه پانیونیوس یونان در مصاحبه با سایت اف ام اسپورت این کشور درباره تمدید قرارداد مسعود شجاعی و جذب احسان حاج صفی این طور گفت: این خیلی خوب است که این بازیکن ایرانی سطح بالا را داریم. ماندن شجاعی به همراه تیم خبر خوبی بود البته آمدن حاج صفی نیز خوب بود.
وی در ادامه درباره توانایی هایی حاج صفی این طور گفت: او یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران است. به نظرم او توانایی بازی در چند پست را دارد. او توانایی بازی در هر دو گوشه زمین را دارد. او بازیکنی چند پسته و توامند است.
مدیر باشگاه یونانی برای اولین بار نیز درباره اخبار انتقال مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس به این باشگاه این طور عنوان کرد: ما باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی در آینده می افتد و بیشتر از این نمی دانیم. بیشتر حرف ها برای انتقالش از سوی باشگاه و خود بازیکن گفته می شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال