حاج‌صفی: به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم

احسان حاج‎‌صفی بازیکن تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی برابر تیم فوتبال سایپا در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان دنیزلی صحبت کرد...

احسان حاج‎‌صفی بازیکن تیم فوتبال تراکتور پس از پیروزی برابر تیم فوتبال سایپا در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان دنیزلی صحبت کرد

به گزارش مدال، احسان حاج صفی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت:‌ خدا را شکر که توانستیم اولین پیروزی‌مان در خارج از خانه را به دست بیاوریم به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم تا خودمان را بالای جدول نگه داریم. امیدواریم بازی‌های امروز و فردا به تساوی ختم شود تا ما صدر جدول را به دست بیاوریم.
وی در خصوص کیفیت زمین و بازی گفت:‌کیفیت زمین خیلی بد بود و امیدوارم دیگر در این زمین هیچ بازی‌ای برگزار نشود و نمی‌شد در این زمین بازی خوبی انجام داد.
حاج‌صفی در پاسخ به اینکه آیا تراکتورسازی امسال می‌تواند قهرمان شود یا خیر، تأکید کرد: ما تلاش‌مان همین است که هواداران‌مان را خوشحال کنیم. البته دست خدا است و ان‌شاءالله بتوانیم این کار را انجام دهیم.
وی در خصوص حضور پرشور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه دستگردی اظهار داشت: واقعاً دم‌شان گرم، چه در تبریز و چه در شهرهای دیگر ما را حمایت می‌کنند و ما هم با جان و دل بازی می‌کنیم تا دل‌شان را شاد کنیم. ما همه جا هوادار داریم و حمایت آنها است که به ما دلگرمی می‌دهد. ما هم با جان و دل بازی می‌کنیم تا آنها را خوشحال کنیم.
بازیکن تیم تراکتورسازی در پایان در خصوص حضور بانوان در بازی تیم ملی مقابل کامبوج خاطرنشان کرد: ما دوست داشتیم خیلی زودتر از اینها این اتفاق بیافتد. ان‌شاءالله انجام شود خیلی هم خوشحال می‌شویم.

بیشتر بخوانید:

دنیزلی: رویارویی با سایپا برای ما خیلی مهم بود

تگ ها


تراکتور سایپا مصطفی دنیزلی احسان حاج صفی ابراهیم صادقی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال