حاج صفی: هنگ کنگ حریف آسانی برای ما نخواهد بود

کاپیتان تیم ملی از انگیزه‌های تیم ملی برای حضوری موفق در بحرین و کسب نتیجه در چهار بازی باقیمانده خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی چند روز دیگر با پایان اردوی خود در کیش راهی بحرین خواهد شد تا در چهار دیدار باقیمانده انتخابی جام جهانی به دنبال دستیابی به سهمیه صعود به مرحله بعدی باشد. احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی در جریان اردوی تیم ملی با حضور در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت هم‌تیمی‌هایش گفت: خدا را شکر شرایط اردوی خوبی است و باید تشکر ویژه‌ای از مسوولان اینجا که امکانات خوبی از لحاظ چمن در اختیار ما گذاشتند، داشته باشیم. تمرینات دنبال می شود و روز به روز بهتر می شویم. چند روز دیگر وارد مسابقات می شویم و امیدوارم دل مردم را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ملی درباره اولین دیدار تیم ملی مقابل هنگ کنگ گفت: ما فرصت از دست دادن امتیاز را نداریم. در بازی های رفت امتیازاتی را از دست دادیم که کار را سخت کرده است. اکنون همه شرایط را درک کرده‌اند. الان تمرکز ما روی بازی با هنگ کنگ است. در بازی رفت خیلی سخت این حریف را شکست دادیم و چغر است. در زمین خودشان هم سخت باختند و امیدوارم با تمرینات خوبی که انجام دادیم در شرایط خوبی برابر حریف قرار گیریم.

احسان حاج صفی در واکنش به اینکه با این ستاره‌ها باید به نتایج مناسبی برای صعود دست یابند گفت: انتظارات از تیم ملی بالاست. درست است و ما بازیکنان خوبی داریم. لژیونرهای خوبی داریم و همه خوشبختانه سرحال هستند. دست سرمربی باز است و اینکه چه بازیکنی را در زمین بگذارد سخت شده است. امیدوارم بتوانیم دست پر از زمین و از بحرین خارج شویم.

تگ ها


تیم ملی ایران احسان حاج صفی