حاج صفی؛ کاپیتان هر چه زد گل نشد!

در شبی که سپاهان در برابر مس رفسنجان به برتری ۵-۱ رسید احسان حاج صفی هم می توانست دست کم یکی از زننده های گل تیمش باشد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، اما کاپیتان سپاهان هر چه زد به در بسته خورد. او دوبار با ضربات از راه دور و یک بار در محوطه جریمه دروازه تیم مس را نشانه گرفت اما توپ هایش راهی به دروازه پیدا نکرد. البته یکی از ضرباتش در چارچوب بود که داوود نوشی صوفیانی، دروازه بان مس توپ را از آن خود کرد. 

احسان حاج صفی که مهیا می شود بازوبند کاپیتانی تیم ملی را در بازی های مقدماتی جام جهانی در بحرین هم بر بازو ببندد در این بازی آمادگی خود را به رخ کشید. او اگر چه گل نزد اما برای رسیدن به گل پرعطش بود و در همه حملات تیمش حضور داشت. احسان با این آمادگی بدون شک می تواند در تیم اسکوچیچ هم نقش محوری ایفاء کند. در تیمی که دیگر مسعود شجاعی – اشکان دژاگه و خیلی از قدیمی ها از جمله رامین رضاییان و... نخواهند بود و احسان می تواند به عنوان یکی از بزرگ ترهای تیم روحیه پیروزی را به تیم تزریق کند. 

جدایی از تراکتور و حضور در تیم سپاهان بهترین تصمیمی بود که احسان در تعطیلات زمستانی برای خود گرفت. او در آستانه قهرمانی در لیگ برتر است. و صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ به همراه تیم ملی. این ها اتفاقاتی هستند که اگر رخ دهند احسان به عنوان کاپیتان هر دو تیم فصل رویایی را در کارنامه بازیگری خود به ثبت خواهد رساند.

تگ ها


احسان حاج صفی فولادمبارکه سپاهان