حاج‌محمدی: نمی‌دانم چرا منصوریان با من بد کرد

مدافع تازه وارد ماشین سازی همچنان از دست سرمربی استقلال ناراحت است. به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، امین حاج محمدی در ......


مدافع تازه وارد ماشین سازی همچنان از دست سرمربی استقلال ناراحت است.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، امین حاج محمدی درباره خوش و بش با نیمکت نشینان استقلال پیش از شروع بازی گفت: چه بگویم، به هر حال به سمت نیمکت استقلال رفتم، اما این مسئله به زور نبود. باید به سمت آنها می رفتم و به استقلالی ها خوشامد می گفتم. البته من با وضعیت بدی از استقلال جدا شدم و شرایط به هم ریخته بود. اتفاقات خوبی برای من و استقلال نیفتاد، منصوریان اصلاً با من خوب تا نکرد.
 
او ادامه داد: از اول فصل او رابطه خوبی با من نداشت، من 5 سال شاگرد منصوریان بودم اما نمی دانم چه شد او از من رو برگرداند. او به من ابتدای فصل گفت که قراردادت را کم کن.
 
مدافع ماشین سازی در ادامه با گله از پیشنهاد منصوریان می گوید: من هم همین را گفتم. دلیل این حرف های منصوریان را نمی دانم و بهتر است از خودش بپرسید. در صحبتی که با باشگاه هم داشتم، این را گفتم که باشگاه باید قراردادم را کم کند نه سرمربی. به هر حال با صحبت هایی که آقای کاظمی با من داشت، به سمت نیمکت استقلال رفتم و به آنها خوشامد گفتم. این بازی هم تمام شد و بحث آن را می بندم.
 
او در مورد بازی با استقلال هم گفت: بازی سنگینی بود و ما نتوانستیم خواسته های آقای کاظمی را در زمین پیاده کنیم.
 
حاج محمدی در پایان در مورد سکونشینی اش در استقلال هم گفت: این موضوع را هم باید از منصوریان بپرسید. اینها اتفاقات بدی بود که من روی نیمکت می نشستم، اما ناظر بازی من را بلند می کرد و می گفت در لیست 18 نفره نیستی. البته من گناه او را نمی شویم اما هیچ کجای دنیا لیست بدون اینکه سرمربی و کمک هایش آن را ببینند، تأیید نمی شود.

تگ ها


فوتبال