حواشی استقلال‌تهران و ذوب‌آهن/ رحمتی سمت منصوریان نرفت

در فاصله حدود ٩٠ دقيقه به آغاز ديدار استقلال و ذوب آهن حدود ٢هزار نفر در استاديوم آزادي حضور دارند....

در فاصله حدود ٩٠ دقيقه به آغاز ديدار استقلال و ذوب آهن حدود ٢هزار نفر در استاديوم آزادي حضور دارند.

در فاصله کمتر از ٩٠ دقیقه به آغاز دیدار استقلال و ذوب آهن حدود ٢ هزار نفر در ورزشگاه حضور پیدا کرده اند.

به گزارش مدال، نمایشگاهی از اسب هاى ویژه در استادیوم آزادی به راه افتاده که افراد زیادی برای تماشای این اسب ها در استادیوم حضور دارند.تعدادی از بانوان هم که برای تماشای این اسب ها در ورزشگاه هستند همزمان با ورود تماشاگران استقلال در استادیوم آزادی حضور پیدا کرده اند.

*حدود ٣٠٠ نفر از هواداران ذوب آهن در استادیوم آزادی حاضر شده اند.این نفرات با اتوبوس خود را به تهران رسانده اند.

*میلاد زکی پور،فرشاد محمدی مهر،مهدی قائدی و روح الله باقری از لیست ١٨ نفره آبی پوشان خط خوردند.رشید مظاهری اولین بازیکنی بود که با لباس گرمکن وارد زمین چمن شد.هواداران استقلال هم وقتی مظاهری با خونسردی مشغول قدم زدن بود علیه وی شعار دادند.

*علیرضا فغانی ساعت ١٧:١٥با تیم داوری اش وارد زمین شد که هواداران استقلال داور سرشناس کشورمان را تشویق کردند.

*روی اسکوربورد ورزشگاه آزادی نوشته شده است:از تماشاگری که بعد از بازی استقلال و پارس جنوبی به جمع آوری زباله های روی سکوها پرداخت می خواهیم به دفتر ورزشگاه مراجعه کند، قرار است از وی تقدیر شود.

*مهدی رحمتی هم اکنون در زمین آزادی مشغول گرم کردن است.

*حسین حسینی نیز که در کنار رحمتی در حال گرم کردن است از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت.

*ستار همدانی هافبک سابق استقلال در جایگاه ویژه نظاره‌گر دیدار دو تیم خواهد بود.

*هواداران استقلال فرشید اسماعیلی هافبک این تیم را به طور ویژه تشویق کرده و تولد او را تبریک گفتند.

*مرتضی تبریزی که چند سال در تیم فوتبال ذوب‌آهن بازی می‌کرد امروز با برخورد گرم هم بازی‌های سابقش روبرو شد.

*جواد خیابانی گزارشگر بازی که به نظر می‌رسد با سرماخوردگی مواجه شده است امروز با ماسک در استادیوم حاضر شد. وقتی خیابانی وارد محوطه زمین چمن شد تماشاگران استقلال یک صدا او را تشویق کرده که وی هم برایشان دست تکان داد.

* اغلب بازیکنان استقلال قبل از بازی از سرمربی سابق خود رخصت گرفتند اما رحمتی سمت منصوریان نرفت.

*منصوریان به شدت از سوی هواداران استقلال تشویق شد.

*هواداران استقلال شعارهایی علیه عادل فردوسی پور سر دادند و این مجری و گزارشگر تلویزیون را دشمن تیمشان خطاب کردند.

*برافراشته شدن پرچم بزرگ ۶۰ متری توسط هواداران استقلال از نکات جالب روی سکوها بود.

*کرانچار سرمربی تیم امید تماشاگر ویژه این دیدار است و چند متر دورتر از او علی خطیر معاون باشگاه استقلال حضور دارد.

*سهراب بختیاری‌زاده و نوید محمدزاده بازیگر سینما در ورزشگاه حضور دارند.

* منصوریان که بعد از دیدار فصل گذشته مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری از سمت خود کناره‌گیری کرد، در آن کنفرانس طولانی‌مدت خطاب به خبرنگاران گفت (از این پس به هر تیمی بروم مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی روی نیمکت نمی‌نشینم چون به این هواداران بدهکار هستم من فقط دو بار با نفت تهران مقابل استقلال روی نیمکت نشستم که خیلی اذیت شدم ولی از این پس با تیم‌هایم مقابل استقلال روی نیمکت قرار نمی‌گیرم حتی اگر مجبور به فسخ قرارداد شوم) با این شرایط سرمربی سابق استقلال و کنونی ذوب‌آهن به وعده خود عمل نکرد اگرچه وی امروز روی نیمکت نشسته و از جای خود بلند نشده وتنها محمد خرمگاه کنار زمین ایستاده است.

*گادوین منشا، بازیکن استقلال در صحنه‌ای که چند دقیقه پس از گل نخست تیمش رقم خورد با هادی محمدی، مدافع ذوب‌آهن درگیری جزیی پیدا کرد که با وساطت علیرضا فغانی، ماجرا ختم به خیر شد.

*در جریان نیمه نخست، فرهاد مجیدی و وینفرد شفر به نوبت به کنار زمین می‌آمدند و نکات فنی‌شان را به بازیکنان استقلال منتقل می‌کردند.

*تماشاگران استقلال در دقیقه ۲۱ و ۲۲ بازی به ترتیب وریا غفوری و منصور پورحیدری را تشویق کردند که نزدیک بودن دقایق تشویق این دو نفر باعث تداخل آن‌ها با یکدیگر شد.

*روزبه چشمی در دقیقه ۳۸ رو جدالی که برای در اختیار گرفتن توپ با بازیکن ذوب‌آهن داشت از علیرضا فغانی کارت زرد دریافت کرد تا بدین ترتیب ۴ کارته شود و بازی با فولاد را از دست بدهد.

*پاتوسی پس از این که در دقیقه ۴۰ بازی رو کار گروهی استقلال گل دوم بازی را زد، به همراه منشا به سمت ایسما رفتند تا سه نفری با هم برقصند و خوشحالی کنند. پس از به ثمر رسیدن گل تمام اعضای کادرفنی به سمت شفر رفتند تا با او خوشحالی کنند.

*‌بعد از گل سوم تیم استقلال علیرضا منصوریان که حدود ۵۵ دقیقه از روی نیمکت بلند نشده بود جای خود را با محمد خرمگاه عوض کرد و از جای خود بلند شد.

* هواداران تیم استقلال پاتوسی بازیکن جدید این تیم که در دو مسابقه اخیر موفق به گلزنی شده است را مورد تشویق قرار دادند. همچنین وینفرد شفر و فرهاد مجیدی بارها و بارها مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

* تماشاگران  تیم فوتبال ذوب‌آهن که تیم‌شان در همان ابتدای مسابقه گل اول را دریافت کرد آرام و ساکت روی سکوها نشسته و تنها نظاره‌گر شکست تیم‌شان بودند.

* در دقیقه ۶۳ مسابقه بازیکنان تیم ذوب‌آهن اعتقاد داشتند توپ به دست مدافع استقلال برخورد کرده اما علیرضا فغانی اعتقادی به پنالتی نداشت.

* محسن کریمی مهاجم جوان استقلال بعد از حدود یک سال وارد زمین شد و این بازیکن در دیدار امروز برای اولین‌بار بعد از مصدومیت برای آبی‌پوشان به میدان رفت.

* در پایان بازی برخی از هوادران استقلال شعارهایی را علیه رشید مظاهری، دروازه‌بان ذوب‌آهن سر دادند.

* برخی دیگر از تماشاگران استقلالی در پایان مسابقه شفر و فرهاد مجیدی را تشویق کردند.

* این دومین بازی بود که بازیکنان استقلال پنالتی را از دست می‌دادند. در بازی گذشته برابر پارس‌جنوبی هم ورویا غفوری فرصت پنالتی را از دست داد.

* محسن کریمی بعد از حدود یک سال در ترکیب استقلال قرار گرفت. وی در دقایق پایانی بازی یک فرصت خوب هم داشت تا از روی نقطه پنالتی برای آبی‌پوشان گلزنی کند که این فرصت را از دست داد و مظاهری ضربه وی را دفع کرد.

 

 

حواشی استقلال‌تهران و ذوب‌آهن/ رحمتی سمت منصوریان نرفت
حواشی استقلال‌تهران و ذوب‌آهن/ رحمتی سمت منصوریان نرفت