حاشیه بازی پرسپولیس-سپاهان/استقبال از سپاهانی ها با شربت و شیرینی

مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به میان هواداران این تیم آمدند و از آنها خواستند تا ضمن آشتی کردن با یکدیگر، اتفاقات تلخ دو بازی گذشته تکرار نشود....

مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به میان هواداران این تیم آمدند و از آنها خواستند تا ضمن آشتی کردن با یکدیگر، اتفاقات تلخ دو بازی گذشته تکرار نشود.

به گزارش مدال،تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از ساعت 16:15 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. 

* ترافیک نسبتاً سنگینی بیرون ورزشگاه وجود دارد و هواداران به سختی می‌توانند وارد استادیوم آزادی شوند. 

* با توجه به برد پرسپولیس مقابل استقلال در شهرآورد نود، هواداران پرسپولیس برای این تیم کری‌خوانی انجام دادند. 

* با وجود تذکرهای مختلف، اما باز هم برخی از هواداران بدون تهیه بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند که به آنها اجازه ورود به ورزشگاه آزادی داده نشد. 

* هواداران تیم سپاهان در گوشه‌ای از ورزشگاه منتظر بودند تا بتوانند وارد ورزشگاه آزادی شوند. 

* هواداران تیم سپاهان با لباس‌های متحدالشکل زردرنگ خود را به ورزشگاه آزادی رساندند. 

* با وجود تأکید فیفا مبنی بر عدم استعمال دخانیات در ورزشگاه‌ها، اما همچنان هواداران تیم‌های ایرانی در ورزشگاه‌ها به استعمال دخانیات می‌پردازند. 

* جمعیتی بالغ بر 15 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. 

* قرار بود محمدحسن انصاری‌فرد و مسعود تابش مدیران عامل دو باشگاه نیز در مراسم حضور داشته باشند که آنها دیر به ورزشگاه رسیدند.

* محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان و فرمانده یگان ویژه میدان به میان هواداران پرسپولیس و سپاهان آمدند و اعلام کردند که آنها باید با همدیگر آشتی کنند. این اقدام در پی اتفاقات بازی‌های اخیر این دو تیم انجام شد. 

* با هماهنگی یگان ویژه با لیدرهای دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان تماشاگران اصفهانی با احترام وارد ورزشگاه شده و با شربت و شیرینی از آنها پذیرایی شد. آنها پس از ورود به داخل ورزشگاه با خوشامد لیدرهای پرسپولیس مواجه شدند تا به نوعی کدورت‌ها را فراموش کنند.

* حدود 200 تماشاگر اصفهانی برای تماشای دیدار این تیم با پرسپولیس به تهران آمده‌اند و با لباس‌های زرد وارد ورزشگاه شدند.

* محمدرضا احمدی که قرار است این بازی را گزارش کند پس از ورود به ورزشگاه با تشویق معدود تماشاگران حاضر در قسمت جایگاه قرار گرفت.

* با مستقر شدن تماشاگران سپاهان روی سکوها، کری بین آنها و هواداران پرسپولیس آغاز شد اما فعلا درگیری بین آنها رخ نداده است.

* ماموران نیروی انتظامی موقع ورود تماشاگران به داخل ورزشگاه به شدت سخت‌گیری کرده و چند بار برای آنها بازرسی بدنی گذاشتند.

بیشتربخوانید:

سعید آقایی محروم وارد آزادی شد

تگ ها


حواشی دیدار پرسپولیس سپاهان هفته پنجم لیگ نوزدهم پرسپولیس سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال