حاشیه جدید برای بایرن مونیخ!

هوملس و لواندوفسکی در تمرینات بایرن مونیخ با هم به مشکل خورده اند. به گزارشبیلد، صبح امروز (چهار شنبه) تمرینات بایر ......

 هوملس و لواندوفسکی در تمرینات بایرن مونیخ با هم به مشکل خورده اند.

به گزارش بیلد، صبح امروز (چهار شنبه) تمرینات بایرن مونیخ دوباره از سر گرفته شد. در تمرینات بازیکنان این تیم به دو گروه مختلف تقسیم شدند و با هم به فوتبال بازی کردن، پرداختند که همه چیز به خوبی پیش نرفت. ماجرا از آن جایی شوع شد که لواندوفسکی وسط بازی شروع به بستن بند کفش هایش کرد و تولیسو توانست بسیار راحت گلزنی کند تا تیمی که لواندوفسکی و هوملس در آن حضور داشتند، بازنده شود.

هوملس که از این حرکت لواندوفسکی عصبی شده، خطاب به او گفته است " لوا تو اصلا جدی هستی؟ در این زمان کفش های خود را می بندی؟" لواندوفسکی نیز ساکت نمانده و در جواب گفته " تو توپ را از دست دادی!" هوملس نیز گفته " فقط یک اشتباه بود اما تو همیشه همین طور هستی" درگیری لفظی پایان نیافت و لواندوفسکی هم دوباره جواب داد " تو همیشه وقتی توپ را از دست می دهی، این کار را می کنی (حرف می زنی)" هوملس هم گفته " خفه شو، فقط گورت را از اینجا گم کن!" 

بعد از این درگیری و در پایان تمرینات، خبری از اشتی یا دست دادن دو بازیکن نبود و هر دو با فاصله زیاد از هم به رختکن رفتند. گفتنی است چند روزی است که شایعاتی مبنی بر انتقال لواندوفسکی به رئال مادرید شنیده می شود.

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال