حاشیه دیدار ذوب‌آهن - استقلال

در حالی که کمتر از نیم ساعت به آغاز مسابقه تیمهای ذوبآهن اصفهان و استقلال در چارچوب دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، گنجایش ورزشگاه فولادشهر پر شد تا تنها قسمتی از سکوها با تصمیم ناظران خالی بماند ......

در حالی که کمتر از نیم ساعت به آغاز مسابقه تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و استقلال در چارچوب دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، گنجایش ورزشگاه فولادشهر پر شد تا تنها قسمتی از سکوها با تصمیم ناظران خالی بماند.
* سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه حضور دارد و دقایقی با بازیکنان تیمش صحبت کرد.
* دروازه‌بان‌های تیم ذوب‌آهن برای گرم کردن با لباس قرمز رنگ وارد زمین شدند. در این بین، رشید مظاهری و سیدحسین حسینی با هم خوش‌وبش کردند.
* گوینده ورزشگاه چند بار به تماشاگران تذکر داد که از پرتاب هرگونه اشیاء و انداختن لیز خودداری کنند، چرا که ممکن است تیم‌های ایرانی با محرومیت روبه‌رو شوند.
* امید ابراهیمی، وریا غفوری و سیدمهدی رحمتی بارها از سوی تماشاگران استقلال مورد تشویق قرار گرفتند.
* در حالی که قرار بود تنها 10 درصد از گنجایش ورزشگاه به هواداران استقلال اختصاص داده شود، اما به دلیل استقبال آنها و عدم حضور هواداران ذوب‌آهن قسمتی از سکوها به هواداران استقلال اختصاص داده شد.
* هواداران استقلال که بیشتر از هواداران ذوب‌آهن هستند با کنایه شعار «ذوب‌آهن به اصفهان خوش آمدی» سر دادند.
* وینفرد شفر به همراه پسرش وارد زمین شد و به شدت مورد تشویق هواداران استقلال قرار گرفت.
* هواداران استقلال با بادکنک‌های آبی و سفید به تشویق تیم‌شان می‌پردازند.
* خسرو حیدری، علی قربانی، بویان، جابر انصاری، میلاد زکی‌پور، سیدحسین حسینی و امید نورافکن نیمکت‌‌نشینان استقلال در این دیدار هستند.
* قاسم حدادی‌فر که در ترکیب اصلی ذوب‌آهن قرار نگرفته بارها از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت. ترکیب ذوب‌آهن را در این بازی؛ رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، جورجی ولسیانی، محمدرضا حسینی، بختیار رحمانی، مرتضی تبریزی، محمد ستاری، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان و کی‌روش استنلی تشکیل می‌دهند.
* بختیار رحمانی و میلاد فخر‌الدینی، دو بازیکن تیم ذوب‌آهن که سابقه بازی در استقلال را دارند، هنگام گرم کردن به سمت استقلالی‌ها نرفتند.
* با توجه به اینکه این بازی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود افراد متفرقه کنار زمین دیده نمی‌شوند.
* داوران ژاپنی این دیدار نیز همراه بازیکنان مشغول گرم کردن بودند.

تگ ها


اخبار روز استقلال AFC Champions League فوتبال