حاشیه دیدار نفت - پرسپولیس

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران به خاطر از دست دادن دیدار تیمش برابر پرسپولیس اشک می ریخت ......

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران به خاطر از دست دادن دیدار تیمش برابر پرسپولیس اشک می ریخت.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار  ورزشی   خبرگزاری   تسنیم،  دیدار تیم های نفت تهران و پرسپولیس در حالی از ساعت 20:45 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی آغاز خواهد شد که در فاصله 45 دقیقه مانده به آغاز این بازی حدود هفت هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می شود.

* بازیکنان تیم نفت ساعت 19:45 برای گرم کردن به زمین آمدند و در این بین محسن بنگر به شدت مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت. بنگر به رسم ادب سمت تماشاگران آمده و مقابل آنها تعظیم کرد. 

* سینا خادم پور، بازیکن نفت که روز گذشته به سختی رضایت نامه قرضی اش را از باشگاه استقلال دریافت کرد، مدعی بود عصر امروز کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ صادر شده است، اما ورمقانی، سرپرست نفتی ها نتوانسته آن کارت بازی را به موقع به ورزشگاه بیاورد. او به خاطر همین مسئله در حالی که اشک می ریخت با سرپرست تیمش بگومگو داشت.

* خورشیدی، مربی تیم فوتبال نفت مدعی بود باشگاه استقلال بندی در رضایت نامه خادم پور آورده مبنی بر اینکه چنانچه او در تیم نفت مصدوم شود آنها باید 150 میلیون تومان به استقلالی ها بپردازند. با توجه به همین مسئله و به همین خاطر برای بازی کردن خادم پور برای نفت مشکلاتی به وجود آمده است، چرا که باشگاه نفت این بند را نمی پذیرد. 

* موقعی که پرسپولیسی ها برای گرم کردن به زمین آمدند دسته جمعی سمت محسن بنگر رفته و با او خوش وبش بسیار گرمی داشتند. 

* برانکو ایوانکوویچ به محض اینکه کنار زمین آمد به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* خورشیدی، مربی تیم نفت در زمان گرم کردن بازیکنان دو تیم سمت برانکو رفته و دقایقی با او مشغول صحبت کردن شد.

* در خیابان های اطراف ورزشگاه تختی ترافیک شدیدی وجود دارد و هواداران به سختی خود را به ورزشگاه می رسانند. 

* مسئولان ورزشگاه تختی نیمی از ورزشگاه را به پرسپولیسی ها اختصاص داده و نیمی دیگر را به تماشاگران تیم نفت و استقلال اختصاص داده اند، همین مسئله دلخوری شدید تماشاگران پرسپولیس را به همراه داشته و آنها با مشکل کمبود جا مواجه شده اند. هواداران همچنان درگیر این ماجرا هستند تا به هر شکلی که شده خودشان را به سکوهای اختصاص داده شده به تیم میزبان برسانند. 

* سیدجلال حسینی و گادوین منشا که در ترکیب اصلی جایی نداشتند موقع گرم کردن بازیکنان به کنار زمین آمدند و سخت مورد توجه تماشاگران قرار گرفتند. 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال