حاشیه دیدار پرسپولیس - فولاد

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس عکس العمل جالبی را درخصوص عدم اعلام خطای پنالتی از سوی داور از خود نشان دادند ......

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس عکس العمل جالبی را درخصوص عدم اعلام خطای پنالتی از سوی داور از خود نشان دادند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته اول رقابت های لیگ برتر که از ساعت 21:05 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد، در نیمه اول با حواشی جالبی همراه بود.

* با اینکه استقبال خوبی از نخستین دیدار پرسپولیس در فصل جدید به عمل نیامده، اما تا پایان نیمه اول این دیدار هم به تعداد تماشاگران افزوده شد. تعداد تماشاگران تا پایان نیمه اول به 35 هزار نفر هم رسید.

* احمد نوراللهی همراه با پرسپولیسی ها از هتل به ورزشگاه آزادی آمد و در میان تماشاگران نظاره گر بازی بود.

* در اواسط نیمه اول  علی علیپور در محوطه فولاد سرنگون شد که عکس العمل تماشاگران بعد از این اتفاق جالب بود. آنها با سر دادن شعار «عیب نداره طارمی گل می زنه» به این اتفاق عکس العمل نشان دادند.

* در دقیقه 27 بازی هواداران پرسپولیس با اعتراض به داور اعتقاد داشتند که او باید برخورد توپ به دست بازیکن فولاد را اعلام پنالتی می کرد.

* شجاع خلیل زاده در دقیقه 45 بازی به شدت به زمین خورد و هواداران تصور کردند که برای او اتفاق بدی افتاده است، اما مدافع پرسپولیس بعد از لحظاتی از زمین بلند شد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

* هنگامی که بازیکنان پرسپولیس در حال رفتن به رختکن بودند تماشاگران گادوین منشا، مهاجم نیجریه ای این تیم را به شدت تشویق کردند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال