حاشیه غیرضروری و اشتباهی برای تیم ملی!

یکی از حواشی غیرضروری که پیش از دیدار ایران مقابل بحرین شکل گرفت مربوط به انتشار تصویری از مرحله شماره‌گذاری پیراهن ملی‌پوشان در فاصله ساعاتی مانده به این بازی بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پبا انتشار ویدئویی در اینستاگرام تیم ملی که آماده‌سازی پیراهن تیم را نشان می‌داد ، ناگهان انتقاداتی درگرفت در این باره که چرا کمپانی تهیه البسه پیراهن تیم ملی پیش از اعزام تیم به منامه اقدام به شماره‌گذاری آن نکرده تا در شرایط اقتصادی فعلی یک مسوول هم برای این اقدام در اردوی تیم ملی حاضر شود. حتی برخی نیز مدعی شدند که این کمپانی پیراهن‌های اصل را در اختیار تیم ملی قرار نداده و اگر به این شکل می‌بود، پیراهن‌ها پیش از اینکه در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته می‌شد، شماره گذاری شده بود.

اما در این ارتباط خبر دست این است که شماره گذاری روی پیراهن های خام یک کار همیشگی در اردوهای تیم ملی است .این یک روتین در تیم ملی از سال ۲۰۱۵ است و به دلایل مختلف از جمله تغییر شماره یا پارگی و اسیب دیدگی البسه یا اهدا و تعویض آنها ، تعدادی پیراهن‌ها و البسه به صورت کلین (بدون شماره و نام) در اختیار کاروان قرار گرفته شده و آنها به فراخور اردو و بازی‌ها، اقدامات لازم برای شماره گذاری و ... را صورت می‌دهند و این موضوع در خصوص برند قبلی تیم ملی یعنی آدیداس هم به همین ترتیب دنبال می‌شده است.

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی  در این باره می‌گوید:منتقدین قبل از انرژی مصرف کردن بهتر است سوال کنند. خودمان از «آلشپرت» خواستیم پیراهن خام بدهد تا دست‌مان برای تغییراتی که در لیست داریم  باز باشد.

تگ ها


تیم ملی ایران تمرینات تیم ملی ایران فوتبال