حاشیه های قبل از دیدار پرسپولیس-کاشیما در ژاپن

پندار خمارلو مدیر رسانهای، فرزاد حبیباللهی آنالیزور تیم و تعدادی دیگر از نمایندگان پرسپولیس حاضر در ژاپن، امروز چهارشنبه بازی تیم کاشیما آنتلرز را که ساعت ۱۹ به وقت محلی انجام میشود را از نزدیک تماشا خواهند کرد تا ضمن بررسی فنی این تیم، شرایط ورزشگاه و مسایل جانبی این تیم در هنگام برگزاری مسابقات را بررسی کنند ......

 پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای، فرزاد حبیب‌اللهی آنالیزور تیم و تعدادی دیگر از نمایندگان پرسپولیس حاضر در ژاپن، امروز چهارشنبه بازی تیم کاشیما آنتلرز را که ساعت ۱۹ به وقت محلی انجام می‌شود را از نزدیک تماشا خواهند کرد تا ضمن بررسی فنی این تیم، شرایط ورزشگاه و مسایل جانبی این تیم در هنگام برگزاری مسابقات را بررسی کنند.

به گزارش خبرنگار مدال،این گروه با توجه به حضور امروز خود در شهر کاشیما، قصد دارد بازدیدی هم از زمین تمرین ورزشگاه کاشیما ساکر داشته باشد که سرخپوشان در آن تمرین خواهند کرد.

* آشپزخانه سفارت جمهوری اسلامی ایران، عهده‌دار تهیه غذای ایرانی و حلال برای کاروان پرسپولیس شده است.

پس از هماهنگی‌های به عمل آمده، مقرر شده است آشپزخانه سفارت کشورمان با توجه به تفاوت ذائقه ایرانی‌ها با ژاپنی‌ها نسبت به پخت غذای ایرانی و حلال به هتل برای تغذیه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس و ارسال آن به هتل، اقدام کند.

همچنین با هتل برای تهیه بخش دیگری از مواد غذایی مثل دسرها و غذاهای دریایی هماهنگی به عمل آمده است.

گروه پشتیبانی که زودتر راهی ژاپن شده است، همچنین تقسیم‌بندی اتاق‌ها را انجام داده و امکانات مورد نیاز تیم در هتل را بررسی کرده است.

گفتنی است؛ سرخپوشان قرار است در طبقه چهارم هتل مستقر شوند.

نماینده سفارت ایران ۲۴ ساعته در کنار سرخپوشان

با دستور سفیر ایران در ژاپن، نماینده سفارت کشورمان در توکیو، در هتل محل اقامت سرخپوشان مستقر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گودرزی از اعضای سفارت کشورمان در توکیو در محل اردوی سرخپوشان مستقر شده است. وی تا زمانی که سرخپوشان در ژاپن حضور دارند، ۲۴ ساعته در کنار تیم خواهد بود تا هم ترجمه به زمان ژاپنی را انجام دهد و هم در صورت نیاز هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

این اقدام با تاکید ویژه سفیر ایران در ژاپن انجام می‌شود و مسوولان سفارت از زمان ورود گروه اول کاروان برای پیگیری امور مختلف، همراه تیم بودند.

طبق برنامه اعلام شده به سرخپوشان، قرار است به محض رسیدن تیم به هتل بازیکنان تمرین سبکی را در محوطه هتل (در حد عرق‌گیری) داشته باشند.

باشگاه کاشیما پیشاپیش بابت ترافیک های به وجود آمده در روز برگزاری مسابقه با پرسپولیس از شهروندان ژاپنی عذرخواهی کرده و در ادامه ضمن معرفی مسیرهای منتهی به ورزشگاه از هواداران خواسته از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند

کی‌وون سون تائه دروازه‌بان تیم فوتبال کاشیما در صورت قهرمانی این تیم، برای سومین بار به قهرمانی رقابت‌ها دست می‌یابد. این بازیکن اهل کشور کره جنوبی تاکنون دو بار در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده که تیمش در هر دو مسابقه به برتری رسیده است

اعضای تیم پرسپولیس در میان استقبال این جماعت و همچنین نماینده باشگاه کاشیما وارد فرودگاه شدند. نکته جالب محبوبیت بازیکنانی مثل منشا و بیرانوند و سید جلال حسینی بین هواداران بود. همچنین با توجه به احساسات هواداران سید جلال حسینی به نیابت از سایر بازیکنان به میان هواداران آمد و با آنها عکس گرفت.

مدیر رسانه‌ای و آنالیزور تیم فوتبال پرسپولیس بازی حریف ژاپنی سرخپوشان با اوزاکا را از نزدیک به نظاره نشستند.

تیم  کاشیما آنتلرز در لیگ داخلی ژاپن پیش از دیدار با #پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل سرزو اوساکا با یک گل به پیروزی رسید

هنوز بلیت فروشی بخش‌هایی از ورزشگاه کاشیما برای بازی رفت این تیم برابر #پرسپولبس انجام نشده و طبق برنامه‌ریزی قرار است این بلیت‌ها هم به فروش برسد.

ژاپنی‌ها عقیده دارند باید از تمام پتانسیل خود در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان استفاده کنند و به همین دلیل قصد دارند بلیت‌های قسمت‌های باقی‌مانده ورزشگاه هم در اختیار تماشاگران خود قرار دهند.

 

 

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال