!حاشیه های یک مصدومیت

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، سید جلال حسینی در شرایطی مقابل الهلال بازی نکرد که او دو روز قبل از این بازی اعلام کرد برای حضور در میدان صددرصد آماده است و دیگر مصدوم نیست ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، سید جلال حسینی در شرایطی مقابل الهلال بازی نکرد که او دو روز قبل از این بازی اعلام کرد برای حضور در میدان صددرصد آماده است و دیگر مصدوم نیست. برخی ها همان مقطع اعلام کردند سید این مصاحبه را انجام داد تا کارلوس کی روش متوجه بهبودی او بشود و این بازیکن را در لیست خود قرار دهد.

با اعلام ترکیب پرسپولیس بریا بازی با الهلال مشخص شد که سید جلال در ترکیب اصلی سرخپوشان جایی ندارد و این مورد تعجب خیلی ها را به همراه داشت. بعد مشخص شد خود سید اعلام کرده در همسترینگش همچنان درد دارد و بهتر است بازی نکند چون اگر غیر این بود برانکو حداقل او را در جریان بازی به میدان می فرستاد تا به دفاع آشفته تیمش سروسامان بدهد. این پایان ماجرا نبود از این جهت که قرار گرفتن نام سید جلال در لیست نهای تیم ملی برای بازی دوستانه با تیم های روسیه و توگو حداقل به همه ثابت کرد که مصدومیت سید کامل برطرف شده است.

اگرچه برخی از همبازیان سید اعقاد دارند مصدومیت این بازیکن خیلی وقت است برطرف شده و در واقع او خودش را برای بازی های تیم ملی آماده می کرد. برخی دیگر نیز اعتقادشان این است سید از رویارویی با زوج خطرناک عمر خربین و کارلوس ادواردو ترسید و ترجیح داد در این بازی به میدان نرود تا بعد ها مقضر شکست تیمش معرفی نشود.

نکته جالب اینکه کاپیتان پرسپولیس در روی نیمکت تیمش در بازی با الهلال هم با درگیری با مربی حریف جنجال ساز شد تا شانس زیادی برای محرومیت از بازی برگشت داده شود و این موضوع باعث شده موضوع اشاره شده بیشتر رنگ واقعیت به خود بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال