حالا باد به پرچم استقلال می وزد /مانده شفر_خطیر_پاتوسی

حالا پاتوسی بازی می کند و باید دید آیا او کیفیتی مطلوب دارد؟ آیا او ارزش این همه جنجالی که باشگاه به جان خریده را دارد؟ آیا او به اندازه این هجمه ها و تقلایی که باشگاه برای اخذ کارت بازی و ای تی سی و همچنین هزینه عقد قرارداد داشته می تواند باشگاه را سربلند کند؟...

حالا پاتوسی بازی می کند و باید دید آیا او کیفیتی مطلوب دارد؟ آیا او ارزش این همه جنجالی که باشگاه به جان خریده را دارد؟ آیا او  به اندازه این هجمه ها و تقلایی که  باشگاه برای اخذ کارت بازی  و ای تی سی و همچنین هزینه عقد قرارداد داشته می تواند باشگاه را سربلند کند؟

مدال - تحریریه مدال

جنجال و هیاهو درباره ای تی سی  پاتوسی و نگرانی هواداران استقلال از ادعاهای مطرح شده را باید حل و فصل شده دانست.  حالا باد به پرچم استقلال می وزد. بطور کلی فارغ از اینکه پاتوسی بر اساس قوانین لیگ ایران از سوابق کافی  برخوردار نیست و همچون کی روش استنلی با محاسبه کردن سه فصل  سال به جای دو فصل و یا مجوز هیات رییسه مجوز کارت بازی او صادر شده  اما جنجال دیشب  در نود بر سر غیر قانونی بودن ای تی سی او ظاهرا استدلال محکمی ندارد. کل ماجرا این است؛ 
 "پاتوسی با اشگاه استقلال از فيفا استعلام گرفت. فيفا اعلام كرد در تعارض در ديدگاه ، ملاك دستورالعمل اي تي سي است و طبق آن دستورالعمل، بايد فقط درخواست اي تي سي تا زماني كه پنجره باز است ارسال شود كه ارسال شده و اينكه چه زماني اي تي سي صادر شود مهم نيست  فلذا حضور پاتوسي از اين بابت منعي ندارد . "
آنچه خواندید را صمد ابراهیمی کارشناس حقوقی نوشته. او نیز چون خیلی ها ای تی سی صادره و بازی کردن پاتوسی را تخلف و غیر قانونی دانسته بود اما حالا با انتشار این متن که به نظر می رسد بر مبنای اطلاعات دریافتی از یک مقام مسوول در باشگاه استقلال است اعلام داشته که بازی کردن پاتوسی قانونی است. از نگاه تحریریه مدال هم ای تی سی پاتوسی ایراد چندانی ندارد . حالا پاتوسی بازی می کند و باید دید آیا او کیفیتی مطلوب دارد؟ آیا او ارزش این همه جنجالی که باشگاه به جان خریده را دارد؟ آیا او  به اندازه این هجمه ها و تقلایی که  باشگاه برای اخذ کارت بازی  و ای تی سی و همچنین هزینه عقد قرارداد داشته می تواند باشگاه را سربلند کند؟ ایا صحت دارد که می گویند شفر بخاطر اینکه پاتوسی با معرفی خطیر جذب شده با مدیران باشگاه به اختلاف خورده و پست هایی جنجالی هم در اینستاگرام خود منتشر کرده که بی ربط با اختلاف با خطیر بر سر این بازیکن نیست؟ آیا می دانید که فتحی دیروز به کادر فنی و معاونان خود اولتیماتوم داد که حق انتشار پشت درباره مسایل تیم  را ندارند؟ آیا در این شرایط پاتوسی از نگاه شفر مهره موثر، فیکس و کارآمدی خواهد بود؟