حال و روز عجیب ایکاردی بعد از خیانت دوم!

حال و روز مائورو ایکاردی چندان خوب نیست و به نظر می رسد این بازیکن شرایط دشواری را تجربه می کند....

به گزارش "ورزش سه"، از همان روزهای ابتدایی ظهور ستاره گلزنی به نام مائورو ایکاردی در ترکیب سمپدوریا و در ادامه اینتر شاهد بروز حواشی فراوان در اطراف این بازیکن بودیم. شروع رابطه با واندا نارا به زعم بسیاری خیانت مائوریتو به مکسی لوپز، مهاجم آرژانتینی بود و بسیاری از هواداران فوتبال از همان ابتدا به خاطر این کار علاقه چندانی به مائورو ایکاردی نداشته و از این بازیکن انتقاد می کردند.

اما در ۲۴ ساعت اخیر حالا شایعاتی در مورد خیانت مائورو ایکاردی به واندا نارا و ارتباط این بازیکن با یک مدل آرژانتینی منتشر شده تا دوباره انتقادات از این بازیکن شدت بگیرد. حالا نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد مائورو ایکاردی صبح امروز و پس از انتشار جدایی از واندا نارا، تمرینات پاری سن ژرمن را از دست داده و در کمپ تمرینی این باشگاه غیبت داشته است. به نظر می رسد این مهاجم باتجربه دچار افسردگی شده و حال و روز مساعدی بعد از انتشار این اخبار در شبکه های اجتماعی ندارد.

باید دید واکنش باشگاه پاری سن ژرمن و مائوریسیو پوچتینو به این بی انضباطی مائورو ایکاردی چه خواهد بود. اخباری در مورد تمایل مالکان جدید و متمول نیوکاسل به خرید مائورو ایکاردی در فصل زمستان منتشر شده و ممکن است در صورت ادامه این رفتارها، پاری سن ژرمن قید این بازیکن را زده و مجوز فروش او به نیوکاسل را صادر کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال