حامدی‌فر: به خاطر مشکلات مالی و دغدغه‌های شخصی قصد جدایی داشتم

بازیکن جوان تیم فوتبال نفت آبادان می‌گوید اگر در برهه ای قصد جدایی داشته به خاطر مشکلات مالی و دغدغه‌های شخصی در زندگی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امید حامدی فر بازیکن جوان تیم فوتبال نفت آبادان در رابطه با مصدومیت خود اینطور حرف هایش را آغاز کرد: هفت روز استراحت مطلق داشتم و از روز آینده فیزیوتراپی و نرم دویی را آغاز می کنم. به امید خدا بازی با نساجی می توانم بازی کنم.
این بازیکن که در تیم ملی امید نیز حضور دارد درباره شرایط پرابهام و بلاتکلیفی این تیم نیز حرف زد و گفت: این تیم خیلی پتانسیل بالایی دارد و همه بازیکنان عملکرد خوبی در تیم های باشگاهی دارند و ستون تیم های باشگاهی خودشان هستند. من پرسیدم و گفتند که آقا مهدی از سمت مشاوره خودش استعفا داده ولی هنوز مربی تیم است. امیدوارم به این تیم رسیدگی بیشتری شود و فراموش نشود. ما چند ماه دیگر بازی داریم ولی هنوز هیچ اردویی نداشتیم.
از حامدی فر درباره شرایط نفت آبادان نیز پرسیده شد و او نتایج خوب تیم و قرار گرفتن در رتبه هشتم اضافه کرد: فکر می کنم تیم ما همدل ترین تیم لیگ است و گاهی بازیکنانی که پول داشتند به بازیکنان دیگر پول می دادند. آقای منصوریان باید به فکر کارهای فنی باشد ولی بخش زیادی از وقت ایشان درگیر فراهم کردن پول شده است. ما هر کداممان مشکلات مربوط به خودمان را داریم ولی وقتی وارد زمین می شدیم تمام وجودمان را می گذاریم. ما تا الان حداقل باید 50 درصد پول می گرفتیم و هنوز از خیلی از تیم ها عقب هستیم. این تیم اگر به آن رسیدگی شود، خیلی جایگاه بهتری می تواند داشته باشد. الان هشتم هستیم و چهار امتیاز با تیم چهارم فاصله داریم. 
او در مورد جدا نشدن برخی بازیکنان تیم و خودش و دلیل آن نیز گفت: ما اگر ماندیم به خاطر مرام و معرفت بوده است. منتی هم نیست. من اگر قصد جدایی داشتم به خاطر مشکلات مالی و روحی روانی بوده است ولی الان یاعلی گفتیم و تا آخرش هم هستیم.

 

تگ ها


فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال