حامد حدادی به تیم ملی برمی‌گردد؟

مسئولان فدراسیون بسکتبال به دنبال این هستند تا دیداری را بین شاهین طبع و حامد حدادی برگزار کنند....

مسئولان فدراسیون بسکتبال به دنبال این هستند تا دیداری را بین شاهین طبع و حامد حدادی برگزار کنند.

به گزارش مدال، تیم‌های ملی بسکتبال ایران و استرالیا روز گذشته (یکشنبه) در آخرین دیدار خود از مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ در سالن آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۸۵ بر ۷۴ به سود تیم ایران به پایان رسید و شاگردان شاهین طبع با این نتیجه به عنوان تیم سوم گروه خود جواز حضور در جام جهانی چین را به دست آوردند.

با توجه به صعود تیم ملی بسکتبال ایران به جام جهانی، مسئولان فدراسیون به دنبال این هستند زمینه را برای بازگرداندن حدادی به تیم ملی مهیا کنند.

این در حالی است که شنیده می‌شود حامد حدادی بازگشت خود به تیم ملی را منوط به دعوت مجدد ارسلان کاظمی عنوان کرده و باید دید آیا کادر فنی حاضر می‌شود تن به چنین درخواستی از سوی حدادی بدهد یا اینکه اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.

از حدود یک ماه پیش مسئولان فدراسیون بسکتبال و از جمله مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی به دنبال حضور حدادی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی بودند که حدادی حاضر نشد به این درخواست پاسخ مثبت دهد تا اینکه به یک‌باره پس از اعلام آمادگی حدادی برای حضور در کنار ملی‌پوشان، سرمربی تیم ملی با حضور او مخالفت کرد تا با این اتفاق دامنه اختلافات بین حدادی و شاهین‌طبع بیشتر و بیشتر شود.