حامد حدادی به تیم ملی بسکتبال باز می‎گردد/ بسته خبری مدال

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

به گزارش مدال، بسته خبری سه‌شنبه ۷ خرداد را درادامه می خوانید.

پرسپولیس
_مجید بصیرت پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان گفت: انگار قرار است دو تیم پرسپولیس و سپاهان روی سکوهای ورزشگاه بازی کنند که مدام صحبت از این مسئله است.

_حمید درخشان سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی در ۹۰ دقیقه تمام نمی‌شود.

_اسماعیل حلالی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر آنقدری که فشار روی سپاهان است روی پرسپولیس نیست چراکه ما در لیگ برتر قهرمان شدیم.


سایر تیم ها
_علیرضا منصوریان برنامه‌ریزی برای آماده سازی فصل آینده تیم فوتبال ذوب آهن را استارت زد.

_النصر عربستان در دیدار حساس برابر ذوب آهن هافبک کلیدی خود یحیی الشهری را در اختیار نخواهد داشت تا تعداد غائبان این تیم افزایش پیدا کند.

_جلال‌الدین علی‌محمدی مهاجم تیم فوتبال سپاهان به دلیل مصدومیت نمی‌تواند مقابل پرسپولیس تیمش را همراهی کند.

_رئیس کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات دیدار خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام گفت: با توجه به جزئیات موجود در گزارش، قطعا اتفاقات  این دیدار به دقت رسیدگی می شود.

_پنجمین جلسه ستاد آسیایی باشگاه ذوب آهن به منظور انجام هماهنگی های لازم برای دیدار با النصر عربستان برگزار شد.

_قاسم حدادی فرکاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه النصر عربستان یک تیم با کیفیت است، گفت: کادر فنی از ما در این مسابقه برد می‌خواهد بنابراین برای کسب سه امتیاز به زمین می‌رویم.

_مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان این‌که اگر تیمی در لیگ برتر بخواهد امتیاز خود را واگذار کند، ما حاضر به خریداری امتیاز آن تیم هستیم تا در لیگ برتر بمانیم، گفت: اگر هم به این صورت نشد، مطمئن باشید که تیم برای لیگ برتر بسته خواهد شد.

_ورود هرگونه تاکسی و تاکسی اینترنتی به محدوده ورزشگاه نقش در روز بازی سپاهان و پرسپولیس ممنوع شد.

_مدیر برنامه‌های افشین قطبی، سرمربی پیشین تیم ملی گفت: پیشنهادی برای هدایت قطبی در تیم امید مطرح شده بود اما به خاطر برخی مسائل صلاح دیدیم این مربی در این تیم فعالیت نکند.

 

تیم ملی و لژیونرها
_جلال چراغپور پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: معتقدم اندازه و سطح فنی مارک ویلموتس فراتر از فوتبال ایران است چون در گذشته هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک را بر عهده داشته است.

 

منهای فوتبال
_امیر اوجاقی سرمربی تیم ساندای جوانان گفت: کار سختی در رقابت‌های قهرمانی آسیا داریم، اما باید در زمان باقی مانده تیم خود را به مرز آمادگی برسانیم.

_کاروان ورزشی ایران قصد ندارد در نخستین دوره بازی‌های ساحلی جهانی به میزبانی سن‌دیگو شرکت کند.

_رئیس فدراسیون بسکتبال با اشاره به نشست اخیر با رئیس کمیته المپیک گفت: به احتمال زیاد حامد حدادی به ترکیب تیم ملی بازمی گردد. البته وی باید مانند دیگر بازیکنان به قوانین تیمی احترام بگذارد.

_اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک از امروز سه شنبه آغاز می‌شود.

_میلاد عبادی پور لژیونر والیبال ایران در آستانه نخستین هفته رقابت‌های لیگ ملت‌ها در چین گفت: همه تیم‎های آسیایی دوست دارند مقابل ایران خوب بازی کنند اما ثابت می‎کنیم که بهترین تیم قاره هستیم.

_مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: هنوز برای اینکه کاندیدای دوره آینده انتخابات فدراسیون دوومیدانی شوم، تصمیمی نگرفته‌ام چون ماندن در هر شرایطی را قبول ندارم

تگ ها


بسته خبری حامد حدادی بسکتبال فوتبال