حبیب زاده مشاور عرب خبر داد: جدایی برانکو شایعه است

مشاور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید بر ماندن برانکو از برنامه ریزی سرمربی پرسپولیس برای نقل و انتقالات و فصل آینده و توافق برای پرداخت مطالبات وی خبر داد....

به گزارش مدال، در شرایطی که از دیروز تا به امروز اخباری مبنی بر جدایی برانکو منتشر شده و امروز نیزعنوان شده وی امشب یا دو روز دیگر ایران را ترک خواهد کرد و حتی برخی وسایل خود را جمع کرده و شاید به ایران برگردد باشگاه پرسپولیس تاکید کرد برانکو طبق قرارداد  ماندنی است و درباره مطالبات وی نیز جای نگرانی نیست. سهند حبیب زاده در گفت و گو با مدال گفت :آقای برانکو قرارداد دارند و فصل بعد هم سرمربی پرسپولیس هستند. ایشان دیروز به باشگاه آمدند و با مدیریت و هیات  مدیره دیدار و گفت و گو داشتند و درباره چگونگی روند نقل و انتقالات و همچنین جذب بازیکن هم صحبت هایی مجدد شد و باشگاه پس از فینال جام حذفی برای جذب بازیکن استارت خواهد زد. وی درباره لیست خرید گفت: درباره برخی نفرات آقای برانکو صحبت هایی کردند اما گفتند مذاکرات بعد از فینال آغاز شود. بنده همه چیز را شفاف می گویم تا هوادران بدانند جدایی ایشان صحت ندارد. مشاور ایرج عرب درباره مطالبات  برانکو و ناراحتی سرمربی سرخ ها  تصریح کرد :آقای برانکو همواره مشکلات مالی باشگاه را درک کرده اند و نهایت همکاری را داشته اند. اتفاقا دیروز به پیشنهاد خود آقای عرب مسوول مالی باشگاه در جلسه حضور یافتند و میزان دقیق طلب آقای برانکو مشخص شد و درباره زمان پرداخت مطالبات هم باشگاه با ایشان به توافق و تفاهم رسید و نهایت سپاس را از همراهی و همکاری ایشان و همه اعضای تیم را داریم. 
حبیب زاده تاکید کرد آقای برانکو به رغم پیشنهاداتی که دارند در جلسات متعددی که با آقای عرب داشته اند درباره اردو و  تمرینات آماده سازی پیش فصل، نقل و انتقالات و مسایل مرتبط با فصل  آتی صحبت کرده‌اند و به هواداران می گوییم به شایعات توجه نداشته باشند و بدانند آقای برانکو فصل بعد هم در پرسپولیس هستند و برای تمدید بلند مدت هم مذاکرات جدی تر انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

برانکو به ایران بازمی‌گردد؟

عرب: قرار مذاکره با برانکو را گذاشتیم

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ مطالبات برانکو تمدید قرارداد برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال