حبیب نورماگمدوف و افشای بزرگ ترین ترس رونالدو

حبیب نورماگومدوف، قهرمان رقابت‌های UFC، بزرگترین ترس کریستیانو رونالدو را فاش کرد....

به گزارش "ورزش سه"، حبیب نورماگومدوف و کریستیانو رونالدو دوستانی صمیمی محسوب می شوند و تقریبا روزانه با یکدیگر صحبت می‌کنند و حالا این قهرمان رقابت‌های UFC بزرگترین ترس فوق ستاره پرتغالی را فاش کرده است.

این دو نفر پیش از این با یکدیگر عکس هم گرفته بودند اما مشخص نشده بود که نزدیکی رابطه آنها چقدر است. با این حال حبیب نورماگومدوف در مصاحبه ای که انجام داده فاش کرده که روزانه با رونالدو صحبت می‌کند و همانطور که گفته شد درباره بزرگترین ترس او نیز صحبت کرده است.

حبیب نورماگومدوف در مصاحبه ای گفت: "ما تقریباً هر روز با هم صحبت می کنیم. با این حال وقتی که یکدیگر را ملاقات کردیم درباره انگیزه های مان و اینکه آنها از کجا می آیند حرف زدیم. رونالدو به من گفت که می خواهد پسرش جانشین او شود. وقتی کریستیانو بچه بود فقط آرزوی داشتن یک چکمه ساده داشت اما اکنون پسرش همه چیز دارد.

او می ترسد که پسرش انگیزه و اراده مشابه وی را نداشته باشد. همه با این اراده است که هدایت می شوند. این که تمایل به دست یابی به موفقیت ها را احساس کنید. وقتی همه چیز در اختیار دارید طبیعتاً یافتن انگیزه مناسب نیز دشوار خواهد بود."

تگ ها


یو اف سی کریستیانو رونالدو حبیب نورماگومدوف رزمی یوونتوس هنرهای رزمی ترکیبی