حتی مقایسه وینیسیوس با امباپه یک توهین است

اسطوره بارسلونا معتقد است وینیسیوس با کیلیان امباپه قابل مقایسه نیست....

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس جونیوز ستاره درخشان رئال در شب برتری بر لیورپول بود. او دو گل زد و تحسین های جهانی را نیز موجب شد. وینسسیوس مدت ها بود که متهم به خراب کردن فرصت های گلزنی می شد ولی در بهترین بازی ممکن توانست اعاده حیثیت کند هرچند که مخالفان او می گویند این روند ادامه دار نخواهد بود.

در میان هواداران رئال حالا محبوبیت وینیسیوس بیشتر از گذشته شده است و حتی برخی از آنها معتقدند با درخشش وینی دیگر نیازی به صرف هزینه نجومی برای خرید کیلیان امباپه نیست. رئال قصد دارد این تابستان ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو برای ستاره فرانسوی پی اس جی هزینه کرده تا خط آتش خود را متحول کند. رئال پس از جدایی رونالدو از حیث آمار گلزنی افتی آشکار را تجربه می کند.

لوبو کاراسکو ستاره سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو به مقایسه های صورت گرفت بین وینیسیوس و امباپه واکنش جالبی نشان داد و گفت:« از شب بازی با لیورپول می بینم که دوست داران رئال به مقایسه وینیسیوس و امباپه پرداخته اند و بعضا وینیسیوس را بهتر می دانند. از نظر من فقط خود مقایسه یک توهین فوتبالی محسوب می شود.

امباپه ۴ سال است در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی می کند و حتی نمی خواهم به قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ و گلزنی او در فینال اشاره کنم. افتخارات امباپه با پیراهن پی اس جی و تیم ملی فرانسه را با افتخارات وینیسیوس مقایسه کنید. وینیسیوس چند سال با امباپه فاصله دارد و برایم عجیب نیست که سران رئال حتی او را برای جذب امباپه معاوضه کنند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن وینیسیوس جونیور کیلیان امباپه رئال مادرید