حتی یک پیشنهاد رسمی هم برای کوتینیو نرسیده!

هنوز حتی یک پیشنهاد رسمی از جانب هیچ باشگاهی برای فیلیپ کوتینیو به دست بارسلونا نرسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، فیلیپه کوتینیو این روزها در حال تمرین با بایرن مونیخ برای حضور در بازی برگشت مقابل چلسی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است در حالی که می داند پس از پایان کار بایرن در این تورنمنت، باید به بارسلونا برگردد. پس از اینکه باشگاه آلمانی حاضر به دائمی کردن قرارداد او نشد، ستاره برزیلی چاره ای جز بازگشت به بارسا ندارد؛ در حالی که هم او تمایلی برای ادامه حضور در باشگاه کاتالان ندارد و هم بارسلونا قصد دارد او را به فروش برساند.

بارسلونا روی کوتینیو ۸۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است. روی بازیکنی که ژانویه ۲۰۱۸ با ۱۲۰+۴۰ میلیون یورو از لیورپول به خدمت گرفته شد و دستمزد بسیار بالایی نیز دریافت می کند.

او هرگز نتوانست خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند و پس از یک نیم فصل خوب دچار افتی شدید شد تا جایی که دیگر امکان ادامه حضورش نبود و به بایرن قرض داده شد.

از بخت بد بارسلونا، شیوع کرونا و خراب شدن وضعیت اقتصادی تمامی باشگاه ها باعث شده تا هیچ تیمی حاضر به پرداخت ۸۰ میلیون یورو برای کوتینیو نشود و به خصو دستمزد بالای این بازیکن هم مانع بزرگ دیگری برای فروش او محسوب می شود.

اتفاقی که باعث شده تاکنون حتی یک پیشنهاد رسمی هم برای کوتینیو به دست بارسلونا نرسد و همه چیز در حد شایعات رسانه ای باقی بماند.

این روزها صحبت از پشنهاد آرسنال، چلسی و تاتنهام برای کوتینیو است ولی تنها راه برای اینکه مسیر انتقال او به یکی از این تیم ها هموار شود، پایین آوردن قیمت از سوی بارسلونا و نیز چشم پوشی او از بخش قابل توجهی از دستمزدش است.

بارسلونا امید دارد کوتینیو با درخشش در بازی های بایرن در لیگ قهرمانان بتواند معادلات را به هم زده و ارزش خود در بازار را افزایش دهد. جالب اینکه بارسا در صورت گذر از سد ناپولی در یک چهارم نهایی باید به مصاف بایرن مونیخ و کوتینیو برود.

تگ ها


فیلیپ کوتینیو بایرن مونیخ تاتنهام آرسنال چلسی بارسلونا