حجازی: جذب جوانان برای استقلال اتفاق خوبی است

به گزارش خبرنگار مدال،آتیلا حجازی در گفتگو با خبرنگار مدال در خصوص نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت:از بازیکنان جدید استقلال شناخت زیادی ندارم اما قطعا آن ها به خواست کادر فنی جذب شده و در گرفتن آن ها تفکرات تاکتیکی وجود دارد ......

به گزارش خبرنگار مدال،آتیلا حجازی در گفتگو با خبرنگار مدال در خصوص نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت:از  بازیکنان جدید استقلال شناخت زیادی ندارم اما قطعا آن ها به خواست کادر فنی جذب شده و در گرفتن آن ها تفکرات تاکتیکی وجود دارد‌.
وی در ادامه افزود:استقلال اگر بتواند ابراهیمی؛تیام و جباروف را حفظ کند فصل خوبی را خواهد داشت.چرا که کم تر تغییری دارد و با هماهنگی بیشتر می تواند بازی های بهتری را نشان دهد.البته به اعتقاد بنده استقلال در کنار تیام به یک مهاجم مکمل نیاز دارد و این بازیکن باید به خدمت استقلال در بیاید تا بخشی از مشکلات این تیم حل شود.
حجازی در خصوص جذب بازیکنان جوان در این تیم گفت:خوشبختانه استقلال در جذب بازیکنان جوان حرکت خوبی انجام داد و این نفرات می توانند به عنوان سرمایه استقلال در سال های بعد بدرخشند.یکی از اتفاق های خوب در نقل و انتقالات استقلال جذب همین بازیکنان جوان بود که امیدوارم کادر فنی هم به خوبی از آن استفاده کند.
وی در خصوص این که چه تیم هایی را در فینال جام جهانی می بیند اعلام کرد:فکر می کنم بلژیک و انگلستان دو تیم فینالیست جام جهانی باشند.هر دو این تیم ها خیلی خوب بازی می کنند و مستحق حضور در فینال هستند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال