حجت نظری: اختلاف مجیدی و سعادتمند جدی نیست

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید در خصوص مسائل مربوط به نیمکت استقلال بعد از استعفای مجیدی صحبت شده اما رسانه‌ای شدن آن به بعد از فینال حذفی برمی‌گردد....

به گزارش "ورزش سه"، حجت نظری عضو هیات مدیره استقلال پس از پایان جلسه هیات‌مدیره این باشگاه در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: اکنون در جلسه درباره موضوعات مختلف از جمله مباحث مربوط به فینال، منابع مالی، مشکلاتی که بابت حضور در لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده و مسائل مربوط به باشگاه صحبت شد.

او در واکنش به خداحافظی مجیدی پس از فینال جام حذفی گفت: قرار بر این شد که در مورد این موضوعات پس از فینال حذفی باشد و تیم پیش از فینال به حاشیه نرود؛ قهری وجود نداشته و حضور مجیدی در تمرین تیم ارزشمند است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که بهترین اتفاق یعنی قهرمانی جام حذفی برای تیم رخ دهد.

نظری درباره دعوت مجیدی به کمیته انضباطی هم گفت: هیچ موضوعی کتبا به کسی اعلام نشده است؛ موضوع کمیته انضباطی هم جدی نیست و الآن هم زمان پرداختن به آن نیست.

وی درباره حواشی ایجاد شده گفت: من فکر می‌کنم اختلافات آن قدری که در فضای مجازی مطرح شده بزرگ نیست و قابل حل است؛ ما هم سعی می‌کنیم به همه عزیزان کمک کنیم و فکر می‌کنم استقلال اکنون موقعیت خوبی دارد و امیدوارم در روزهای آینده به موفقیت برسیم.

نظری در پایان درباره برنامه دوم استقلال پس از فرهاد مجیدی گفت: درباره این موضوعات صحبت شده اما اکنون وقت پرداختن به آن نیست و بعد از فینال حذفی در خصوص آن صحبت خواهیم کرد.

تگ ها


استقلال تهران احمد سعادتمند