حدادی: خیلی واضح می‌گویم اگر مک برود، یک مدال المپیک ایران می‌پرد

به گزارش مدال، صدمات جبران ناپذیر افراد اشتباهی در پست های ورزشی اغلب وقتی خودشان را نشان می دهند که کار از کار گذشته و فرصت جبران نیست ......

به گزارش مدال، صدمات جبران ناپذیر افراد اشتباهی در پست های ورزشی اغلب وقتی خودشان را نشان می دهند که کار از کار گذشته و فرصت جبران نیست. دراین بین سرمایه های گرانقدر ورزش که سال‌ها سختی کشیدند و هزینه صرف‌شان شده خیلی راحت رو به تباهی می روند.

امیدواریم این اتفاق برای احسان حدادی نیفتد اما او با روند بی توجهی که در قبالش صورت گرفته چندان از افتادن به دردسر بی پایان دور نیست. نایب قهرمان المپیک لندن و پرافتخارترین ورزشکار بازی های آسیایی در آستانه از دست دادن مربی درجه یک خود قرار دارد و روزهای طلایی آماده سازی را یکی پس از دیگری از دست می دهد.

حدادی در مورد شرایط مربی آمریکایی خود گفت: مک فعلا در چین حضور دارد. ما دو ماه قبل از بازی های آسیایی درخواست تمدید قرارداذ او را دادیم و هیچ جوابی از فدراسیون نگرفتیم. دوباره 10 روز پیش به فدراسیون نامه دادم و تمام درخواست هایم را مطرح کردم و می خواستم که تکلیفم را روشن کنند اما تا همین حالا که با شما حرف می زنم، هیچ جوابی نگرفتم. این روزها من بلاتکلیف هستم و مک در حال مذاکره با چینی ها.

وی ادامه داد: خیلی واضح و روشن می‌گویم که اگر مک برود، یک مدال المپیک ورزش ایران می پرد. فدراسیون هم فقط به نحو جالبی پیغام و پسغام می دهند. گفته‌اند که باید با مربی و فیزیوتراپ داخلی کار کنم.

نایب قهرمان المپیک در پایان درباره اینکه چرا فدراسیون این موضوع را جدی نمی گیرد گفت: نمی دانم! واقعا نمی دانم! به خدا مردم توقع دارند، مدال المپیک مهم است مخصوصا حالا که رکوردهای من اینقدر خوب شده و شرایطم در دایموند لیگ ها مشخص است. برای اینکه دو ماه حقوق اضافی به مربی ندهند وارد مذاکره نمی شوند و همه چیز روی هوا مانده است.

تگ ها


وزنه‌برداری