حدادی‌فر: از اینکه همیشه در ذوب آهن ماندم راضی‌ام

کاپیتان باسابقه و بااخلاق ذوب آهن مدعی است در پایان دوره بازی‌اش دیگر قصد ندارد در هیچ بخشی از آن فعالیت کند و روحیه‌اش مناسب هیچ پستی در آن نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، قاسم حدادی‌فر که روزگاری یکی از ستاره‌های اصلی نقل و انتقالات محسوب می‌شد، از اینکه طبق خواسته‌اش به حضور بدون چالش در ذوب آهن ادامه داده، ابراز رضایت می‌کند و امیدوار است روزی که فوتبال را کنار گذاشت از او چهره مناسبی در ذهن علاقمندان به این رشته شکل گرفته باشد.

حدادی‌فر درباره سالی که برای او گذشت اینطور صحبت‌هایش را شروع کرد و گفت: اگر بخواهم از لحاظ فوتبالی و شخصی بگویم سار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم. هم در پایان فصل گذشته و هم در لیگ نوزدهم این شرایط را تجربه کردیم. لیگ نوزدهم برای ما خوب شروع نشد و آقای منصوریان هم از تیم جدا شدند و تغییر سرمربی داشتیم که اتفاق خاصی بود و این اواخر هم کمی اوضاع تیم بهتر شده بود و روی دور نتیجه گیری بودیم که مسابقات به خاطر شیوع کروناه تعطیل شد. کلا سال پر فراز و نشیبی از نظر فوتبالی بود. از نظر عمومی به هیچ وجه سال خوبی نبود مردم ایران از لحاظ اقتصادی در این سال تحت فشار بودند و گرانی و مشکلات این شکلی خیلی اوضاعشان را سخت کرد. من خودم شاید به دلیل موقعیتم خیلی از این نظر تحت فشار نباشم ولی درد مردمم را می‌فهمم و می‌دانم چقدر اوضاع سختی داشتند. از طرف دیگر حوادثی که در سال گذشته رخ داد از همان سیل که در نوروز شروع شده بود تا همین پایان سال که درگیر ویروس کرونا بودیم در مجموع سال بدی را رقم زد.

وی با اشاره به شرایط حال حاضر و شیوع ویروس کرونا گفت: امیدوارم سال جدید هم از لحاظ فوتبالی سال خوبی برای ذوب آهن باشد و بتوانیم حق‌مان را بگیریم و به جایگاهی که این تیم استحقاقش را دارد برگردیم. ذوب آهن همیشه از تیم‌های خوب و مدعی فوتبال ایران بوده ولی مدتی دچار مشکلاتی شده که هرچه زودتر برطرف خواهد شد. ما تیم خوبی داریم و می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم و امیدوارم این اتفاق در سال ۹۹ رقم بخورد. از لحاظ اجتماعی هم برای مردم ایران آرزوی سلامتی و تندرستی دارم و امیدوارم ابتدا این ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن شده و بعد از آن مردم ایران در رفاه و آسایش سال خوبی داشته باشند. تیم ملی هم بتواند نتایج خوبی کسب کند.

 حدادی‌فر که جزو بازیکنان بااخلاق فوتبال ایران محسوب می‌شود در واکنش به اینکه آیا کسی هست که نیاز باشد او را ببخشد گفت: کلا آدم بی حاشیه‌ای هستم و همیشه سعی کردم به کسی بدی نکنم و معمولاً هم از کسی بدی ندیده‌ام. اگر هم کسی بوده که در حق من بدی کرده به دل نمی‌گیرم و همان موقع بخشیده‌ام و چیزی از کسی در دلم ندارم. امیدوارم نیازی هم نباشد از کسی حلالیت بگیرم چون همیشه سعی کردم حق کسی را پایمال نکنم و آدم بد قصه کسی نباشم. دوست دارم روزی اگر نبودم به عنوان یک فرد اخلاق‌مدار مرا به خاطر بیاورند. کسی که سعی کرد در طول زندگی به هیچکس بدی نکند و تا جای ممکن به دیگران کمک کند. 

کاپیتان ذوب آهن با اعلام اینکه از تصمیماتی که در زندگی‌اش گرفته رضایت دارد، گفت: در گذشته من روزهای خوبی بوده که دوست دارم برایم تکرار شوند ولی اینکه بخوام چیزی را تغییر دهم و مسیرم را عوض کنم نه، از تصمیماتی که گرفته‌ام راضی هستم. خیلی‌ها به من ایراد می‌گیرند که چرا در ذوب‌آهن ماندم و اگر تیمم را تغییر می‌دادم شرایط بهتری برایم رقم می‌خورد ولی من چنین عقیده‌ای ندارم و اینکه در ذوب آهن ماندم برایم جای افتخار دارد و از این تصمیم راضی هستم و امیدوارم بتوانم تا پایان فوتبالم در این تیم بمانم.

حدادی‌فر در واکنش به این سوال که به نظرش در آینده چه پوزیشنی در فوتبال ایران خواهد داشت گفت: واقعاً نمی‌دانم و تصوری از آینده ندارم ولی بعید می‌دانم بعد از دوران بازی آینده‌ای در فوتبال داشته باشم. نه روحیاتم به پست‌های مدیریتی می‌خورد و نه علاقه‌ای به مربیگری دارم و فکر می‌کنم بعد از پایان بازی فوتبال را کنار بگذارم. دوست دارم زندگی شاد و سالمی در کنار خانواده داشته باشم. اولین بار ۷ سالگی عاشق فوتبال شدم و مسیر زندگی‌ام از این طریق شکل گرفت و تا امروز فوتبال دوست صمیمی و نزدیک من است. اصلاً تصورش هم برایم سخت است که بخواهم به چیزی به جز فوتبال فکر کنم. از وقتی یادم می‌آید درگیر فوتبال بودم و از سن کودکی هم حتی چیزی به جز فوتبال در تصوراتم نبود و حالا هم خوشحالم که به خواسته‌ام رسیدم.

بیشتر بخوانید:
کریمی: پنالتی دربی، بدترین شب زندگی ام را ساخت
مصلح: با انتشار فیلم خصوصی‌ام به دردسر افتادم
مطهری: بچه ها تمرین کنند روی فرم بمانند 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن قاسم حدادی فر قاسم حدادی‌ فر ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال