حدادی فر: از جدایی آقا مجتبی خیلی ناراحت شدم

کاپیتان ذوب آهن امیدوار است که مشکلات دو سال گذشته این باشگاه به زودی حل شود تا بتوانند همانند سابق تیمی قدرتمند داشته باشند و این مسئله را مستلزم این می‌داند که بودجه ای خوب در اختیارشان باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ ورزش سه"، قاسم حدادی‌فر که  در این فصل از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تا آخر فصل نتوانست ذوب آهن را همراهی کند در مورد وضعیتش به خبرنگار ما گفت: حدود ۴ ماه است که از مصدومیتم می‌گذرد و دارم شرایط تمرینی ام را سپری می‌کنم. انشاالله که هرچه زودتر به تمرینات گروهی برسم و بتوان فصل آینده هم به ذوب آهن کمک کنم.

*باید زودتر شروع کنیم
او در مورد بقای ذوب آهن در لیگ بیستم با هر سختی که بود ادامه داد:  امسال شرایط خوبی نداشتیم و یک فصل فاجعه وار را پشت سر گذاشتیم و اوج حساسیت و نگرانی در بازی آخر بود که متاسفانه امتیاز آن را هم از دست دادیم ولی خدا را شکر تراکتور توانست بازی با سایپا  را ببرد و ما در لیگ ماندگار شدیم. انشاالله که دیگر از این اتفاقات برای تیم ما نمی‌افتد. ۲ سال است که درگیر این موضوع هستیم. انشالله آنهایی که تصمیم گیرنده هستند با یک تصمیم خوب برنامه ریزی خوب کار را شروع کنند و شاهد این باشیم که ذوب‌آهن به جایگاه اصلی خودش برگردد. خیلی ناراحت کننده است که برای ماندن خوشحال باشیم و ما خیلی جایگاه بالاتر از این داریم. نباید زمان را از دست بدهیم و هرچه زودتر باید برای آینده برنامه ریزی کنیم.

*مقصر ما بازیکنان بودیم نه حسینی
کاپیتان سبزپوشان اصفهان در مورد جدایی سرمربی شان یعنی مجتبی حسینی نظرش را اینگونه بیان کرد: خیلی از این موضوع ناراحت شدم. فکر می کنم کمترین مقصر او بود. ایشان شجاعت به خرج داد و تیم ما را در وضعیتی بسیار بد تحویل گرفت. فکر می کنم مقصر اصلی ما بازیکنان هستیم و مسائل دیگر است که چنین شرایطی رقم خورد وگرنه آقای حسینی خیلی زحمت کشید. در نهایت این جامعه فوتبال است و مسئولین تصمیم گرفتند که با آقای حسینی قطع همکاری کنند. ما می‌دانیم که او چه مربی بزرگی است و سابقه خوبی  در ذوب آهن دارد و همه می دانند مربیگری چه کار سختی است. امیدوارم آقای حسینی هر جا که هست موفق باشد. به شخصه خیلی از او ممنون و قدر دان  هستم چون می دانم که با چه کیفیت و زحمتی دارد کار می‌کند اما در نهایت ما واکنش و جواب خوبی نشان ندادیم. امیدوارم در مراحل زندگی شخصی و فوتبالی اش موفق باشد.

*این بازیکنان را نگه دارید
حدادی‌فر در مورد  جدایی وحید محمدزاده دفاع وسط ذوب‌آهن که از باسابقه های این تیم محسوب می‌شود گفت: قرارداد ۴,۵ بازیکن کلیدی تیم تمام شده است. هنوز هم وحید جایی نرفته و من با تمام بازیکنانی که قراردادشان تمام شده در ارتباط هستم و در این دو ساله همه سختی زیادی کشیدند و خیلی چیزها خوب پیش نرفت. بازیکنانی که سختی کشیدند حق دارند که برای آینده شان تصمیم بگیرند ولی من با آنها صحبت کردم و اولویت اول شان ذوب آهن است. امیدوارم شرایط خوب و سریع مربی معلوم شود و مسئولان باشگاه با این بازیکنان صحبت کنند و بتوانند راضی شان کنند چون در این فوتبال که هر روز رقم قراردادها افزایش پیدا می‌کند و بازیکنان هم پیشنهادات بسیار خوبی دارند حق این بازیکنان است که دریافتی خوبی داشته باشند و در تیمی بازی کنند که دوستش دارند. آقای محمد‌زاده از بازیکنان خوب کلیدی و کاپیتان ما است. امیدوارم که در تیم بمانند و هر تلاشی که از دست من بر بیاید انجام می‌دهم. به غیر از او محمد قریشی، مجتبی حق دوست، حسین شنانی و فرشاد محمدی مهر هستند. انشالله این بازیکنان خوب در تیم بمانند و اتفاقات سال پیش تکرار نشود و حداقل شرایطی ایجاد کنیم که بازیکنان کلیدی و خوب در ذوب آهن بمانند.

*نمی‌دانم جریمه‌ها جدی است یا نه
هافبک ذوب آهن در خصوص جریمه ۲۰ درصدی بازیکنان این تیم به دلیل نتایجی که کسب شده اظهار کرد: این صحبت را روز گذشته شنیدم. فکر نمی‌کنم جدی باشد و امیدوار هستیم با صحبتی که با مسئولین می کنیم خیلی از بازیکنان مبلغ جریمه در قراردادشان نبوده و اگر تیم می‌افتاد جریمه می‌شدند. انشالله بررسی می‌کنیم تا این مشکل هم حل شود و بازیکنان و باشگاه کمترین ضرر را ببیند.

*بازیکنان خوبی جذب نکردیم
وی در مورد اینکه ذوب آهن سال آینده به روزهای اوج خود برمی گردد یا خیر گفت: همانطور که گفتم دو سال است درگیر مشکلات وحشتناک هستیم و خطر سقوط ما را تهدید می کند و فکر نکنم که بار سومی در کار باشد. مسئولان باید خیلی زود تصمیم بگیرند در فوتبال امروز و حتی در تمام مشاغل دیگر اولین بحث همیشه بودجه بوده است. فکر می‌کنم با قراردادهای موجود باید بودجه خیلی خوبی به ما اختصاص بدهند. کارخانه،شرکت سهامی یا هر جای دیگری که دارد ذوب آهن را حمایت می کند باید بودجه خیلی خوبی در اختیار این باشگاه بگذارد چون فکر می‌کنم در دو سال گذشته بازیکنان خیلی خوبی را از دست دادیم و جایگزین های نسبتا خوبی جذب نکردیم.انشالله در زمانی که داریم اتفاقات خوب بیفتد و در هیئت مدیره بودجه خوبی را تصویب کنند و اول از همه بتوانیم بازیکنان با کیفیت خودمان را نگه داریم و ذوب‌آهن را بتوانیم در بالای جدول و حتی رقابت قهرمانی آسیا ببینیم.

*من برای ماندن بهانه دارم اما دیگران ...
کاپیتان سبزپوشان که در تمام این سالها به ذوب‌آهن وفادار بوده و با وجود پیشنهادهای بهتر از این تیم جدا نشده در این خصوص عنوان کرد: قضیه من خیلی خیلی فرق می کند. از بچگی من به این تیم علاقه مند بودم و حضور داشتم و همیشه می گویم برای رفتن آدم بهانه ندارد ولی برای ماندن همیشه یک بهانه ای هست. من همیشه دلیلی برای ماندن پیدا کردم ولی الان با شرایط اقتصادی که می بینیم روز به روز و ساعت به ساعت همه چیز تغییر و تورم بیداد می کند. فکر می کنم که جامعه ورزش حق دارد که تصمیماتی بگیرند که به نفعشان است و فوتبال الان حرفه ای شده و باشگاه ها در خصوص جذب بازیکن خوب با یکدیگر رقابت می‌کنند. امیدوارم بودجه خوبی به ما اختصاص داده شود که ما هم بتوانیم بازیکنان خوبی داشته باشیم. می‌توانیم خوب رقابت کنیم چون ابزار یک مربی بازیکنانی است که در اختیار دارد چون اگر غیر از این باشد اتفاقات بدی برای ما می‌افتد و دوباره دچار مشکل می شوم.

*هیچ وقت پشت ما را خالی نکردند
حدادی‌فر در پایان افزود: هواداران ما در این دو سال خیلی سختی کشیدند ولی بی نهایت از آن ها تشکر می‌کنم. هیچ وقت پشت تیم‌شان و بازیکنان را خالی نکردند و تا  لحظه آخر ما را حمایت کردند. حق قانونی آن ها است که همانند سال‌های گذشته یک تیم خوب داشته باشند و تیمشان را برای رده‌های بالای جدول تشویق و حمایت کنند. انشالله که در سال آینده دو تیم سپاهان و ذوب آهن که برای مردم اصفهان هستند در کنار هم برای کسب سهمیه ببینیم.

تگ ها


مجتبی حسینی ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال