حدادی‌فر: از شما ناراحتم؛ چون صادق نبودید

بازیکن محبوب ذوبی‌ها به واسطه برخی اتفاقاتی که برایش در ابتدای این فصل رقم خورده، گلایه‌هایی را مطرح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قاسم حدادی‌فر که طی سالیان اخیر به عنوان ستاره و نماد ذوب آهن محسوب می‌شده، با سریال مصدومیت‌هایی که گریبانش را گرفته نتوانست فصل را با سبزپوشان به اتمام برساند . او در این فصل البته قرار بود بار دیگر در جمع ذوبی‌ها حاضر شود اما مدعی است اتفاقاتی شکل گرفته که تصمیم به قطع همکاری اجباری گرفته است.

بعد از شکست روز گذشته ذوب آهن برابر پیکان، کاپیتان سابق سبزپوشان درباره این جدال می‌گوید: بازی سختی بود و البته من ۹۰ دقیقه را کامل ندیدم و دقایقی را از دست دادم ولی فکر می‌کنم بچه‌ها بدشانسی آوردند و می‌توانستند نتیجه بهتری بگیرند. همانطور که گفتم بازی را کامل ندیدم و در مورد داوری هم کلا زمان بازی هم عادت نداشتم اظهار نظر کنم و الآن هم این مورد را به کارشناسان واگذار می‌کنم.

کاپیتان سابق ذوب آهن در مورد ماجرای خداحافظی‌اش از فوتبال توضیح داد: من ابتدای فصل با نظر مثبت آقای تارتار و باشگاه، قراردادم را به عنوان بازیکن امضا کردم و به گفته آقای تارتار و آنچه خودم می‌دیدم شرایط خوبی داشتم و در حال رسیدن به آمادگی کامل بودم و حتی آقای تارتار بعد از تمرینات در یک برنامه تلویزیونی از آمادگی من تعریف کردند ولی بعد یک سری صحبت‌ها با من شد که نتوانستم قبول کنم. گویا این صحبت با بازیکنان دیگر در تیم‌های قبلی هم انجام دادند و برای من اسم بردند ولی من با توجه به شناختی که از خودم داشتم ترجیح دادم نتوانستم چنین چیزی را قبول کنم و ترجیح دادم در این شرایط حضور نداشته باشم.

حدادی‌فر در ادامه گفت: من تصمیم داشتم یک فصل دیگر بازی کنم که این اتفاقات رخ داد و بعد از آن از چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم و محرم نویدکیا هم به من خیلی لطف داشت ولی همه من را با لباس سبز ذوب آهن می‌شناسند و دوست نداشتم من را با لباس تیم دیگری ببینند و برای همین با لباس ذوب آهن در این شرایط خداحافظی کردم. خداحافظی من می‌توانست در شرایط بهتری باشد ولی قسمت همین بود.

وی در مورد ادامه فعالیتش در ذوب آهن تحت عناوین دیگر توضیح داد: به من لطف داشتند و هم پیشنهاد حضور در کادرفنی مطرح شد و هم در باشگاه ولی در این شرایط حضور نداشته باشم بهتر است. اگر در بخش‌های دیگر باشگاه بخواهند در خدمت هستم ولی به مجموعه تیم فوتبال در حال حاضر نمی‌توانم کمکی بکنم.

حدادی‌فر در مورد بازی خداحافظی خودش توضیح داد: قرار بود در بازی سپاهان برای من بازی خداحافطی برگزار شود ولی درست نبود در شرایطی که عضو تیم نیستم این اتفاق بیافتد و خواستم در دیداری که هواداران حضور دارند پیش از بازی طی مراسمی خداحافظی کنم که این هم لزومی ندارد و اگر به خودم باشد نمی‌خواهم برایم بازی خداحافی بگذارند.

کاپیتان سابق ذوب آهن در مورد اینکه آیا از کادرفنی و مسئولان ذوب آهن ناراحت است یا نه، گفت: من همیشه صادقانه حرف می‌زنم و واقعا ناراحتم چون با من صادقانه رفتار نشد.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال