حدادی‌فر: استکی شناخت خوبی از تیم دارد

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: باشگاه هم در حال بررسی گزینه‌هاست، اما به نظر می‌رسد هنوز برای انتخاب سرمربی به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، قاسم حدادی‌فر  در خصوص وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن بدون سرمربی و اینکه باشگاه هنوز تکلیف سرمربی را مشخص نکرده، اظهار داشت: تا آنجایی که من می‌دانم قرار بود رادولوویچ به ایران بیاید، ولی نیامد و باشگاه هم در حال بررسی گزینه‌هاست، اما به نظر می‌رسد هنوز برای انتخاب سرمربی به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند.

وی افزود: فکر می‌کنم تا بازی اول ما مقابل شهرخودرو هم تکلیف سرمربی مشخص نشود. امیدوارم هر اتفاقی قرار است رخ دهد، زودتر تکلیف مشخص شود و تیم سرمربی خود را بشناسد تا از این وضعیت خارج شویم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره اینکه گفته می‌شود قرار است هدایت این تیم تا پایان فصل به حسن استکی سپرده شود، گفت: استکی سال‌ها در ذوب‌آهن حضور داشته و الان هم شناخت خوبی از تیم دارد. به نظرم اتفاق خوبی است که باشگاه به نیرو‌های بومی خود اعتماد کند. ما در این مدت زیرنظر استکی تمرینات خوبی داشته‌ایم.

حدادی‌فر در پایان درباره شرایط تیم ذوب‌آهن پیش از بازی با شهرخودرو، خاطرنشان کرد: شاید ۱۰۰ درصد آماده نباشیم، اما تمرینات خوبی را در این مدت انجام دادیم و تا حدود زیادی آماده هستیم. ان‌شاءالله شرایط بهتر شود و تا روز بازی هم سعی می‌کنیم میزان آمادگی خود را افزایش دهیم. شهرخودرو تیم خوبی است و ما قطعا مقابل این تیم کار سختی داریم.

بیشتر بخوانید:

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن امروز انتخاب می‌شود؟

تست کرونای ذوب‌آهنی ها منفی شد

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران قاسم حدادی‌ فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال